Zosia Ściegienna wzruszyła widzów The Voice Kids 4! Kim jest uczestnika, która zaśpiewała hit z Króla Lwa?

Zosia Ściegienna
Autor: materiały prasowe TVP

Zosia Ściegienna najbardziej urokliwą i najsłodszą uczestniczką najnowszej edycji The Voice Kids 4? Jej wykonanie hitu z filmu Król Lew Hakuna Matata z pewnością na długo pozostanie w naszych głowach! Więcej na temat utalentowanej uczestniczki przeczytacie poniżej.

The Voice Kids 4 to jeden z bardziej emocjonujących programów. Uczestnicy najnowszej edycji posiadają tak ogromny talent muzyczny, że aż trudno jest nie wzruszyć się w trakcie ich występów. Następna uczestniczka, która pokazała klasę i dziecięcy urok w jednym jest to Zosia Ściegienna, która swoim występem wzruszyła wszystkich do granic możliwości. Przesłodka dziewczynka, która pojawiła się na scenie w tematycznej do piosenki sukience zaśpiewała utwór z filmu Król Lew, który zna każdy z nas! Jej wykonanie Hakuna Matata powaliło wszystkich na kolana, w tym także cały skład trenerski, który odwrócił fotele w jej kierunku. Do drużyny kogo dołączyła przesłodka Zosia? Więcej szczegółów poniżej! 

The Voice Kids 4 -  Zosia Ściegienna

Zosia Ściegienna jest jedną z bardziej uroczych uczestniczek najnowszej edycji The Voice Kids 4. Dziewczynka w trakcie Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała hit z Króla Lwa Hakuna Matata i swoim wykonaniem porwała trenerów oraz publiczność. Zosia mimo pełnego wyboru trenerów zdecydowała dołączyć się do drużyny Cleo.

Adam Adamczuk w The Voice Kids opowiedział poruszającą historię. 14-latek wzruszył wszystkich
Najnowsze