Piotr Klima - kim jest chłopak, który urzekł Cleo? Walczył o Eurowizję Junior!

Piotr Klima - kim jest młody chłopak, który urzekł Cleo? Walczył o Eurowizję Junior!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Piotr Klima - kim jest młody chłopak, który urzekł Cleo? Walczył o Eurowizję Junior!

Piotr Klima jest utalentowanym młodzieńcem, który nieustannie dąży za marzeniami. Te być może zrealizuje za sprawą muzycznego programu The Voice Kids, do którego wszedł z mocnym uderzeniem. Poznajcie bliżej tego chłopaka już teraz!

Piotr Klima - kim jest młody chłopak, który urzekł Cleo w The Voice Kids 4? Popularna wokalistka, jako jedyna zdecydowała się odwrócić fotel i to ona będzie szlifować umiejętności z potencjalną, przyszłą gwiazdą. Uczestnik The Voice Kids 4 w w drugim odcinku Przesłuchań w Ciemno wykonał sentymentalny utwór Dom, który oryginalnie wykonuje jego trenerka. Być może to właśnie ten fakt skłonił ją do odwrócenia swojego czerwonego fotela. Piotrek z pewnością pod skrzydłami Cleo sporo się nauczy. Czeka go również przygoda, którą zapamięta na zawsze. Wiele osób nie wie, ale Piotr Klima walczył o Eurowizję Junior!

The Voice Kids 4 - DRUŻYNA CLEO. Kto jest w ekipie gwiazdy? [UCZESTNICY]

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok

Piotr Klima - kim jest?

Piotr Klima z The Voice Kids od lat marzy o wielkiej karierze. Uwielbia śpiewać i nieustannie się rozwijać. Piotrek to laureat trzeciego miejsca podczas XIX Europejskiego Integracyjnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej Intermuza 2019, gdzie przewodził Jacek Cygan. Młody chłopak ma również na koncie udział w polskich preselekcjach do Eurowizji Junior. W 2019 roku walczył w pierwszym półfinale śpiewając utwór A ja wolę moją mamę z repertuaru Majki Jeżowskiej. 

Najnowsze