Kuba Czernek - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? To przyszły Michael Buble?!

Kuba Czernek - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? To przyszły Michael Buble?!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Kuba Czernek - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? To przyszły Michael Buble?!

Jakub Czernek to młodzieniec, o którym niebawem może być bardzo głośno. Uczestnik The Voice Kids 4 ma głos, o którym marzy wielu jego rówieśników. Kim jest młody wokalista? Poznajcie go bliżej już teraz.

Kuba Czernek - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? Wiele osób uważa, że to przyszły Michael Buble! Tak odważne stwierdzenie wynika z faktu, że młodzieniec wykonał w muzycznym programie megahit tego artysty, zatytułowany Everything. Sam niedawno wykonał ten sam hit podczas imprezy Gdynia Open 2020 online. Kuba w swoim dorobku ma również covery takich hitów, jak True Colors, Cyndi Lauper, czy Nieznajomy, Dawida Kwiatkowskiego. Ten drugi utwór wykonał podczas Praszkowskiego Konkursu Piosenki Sukces, w 2018 roku.

Była w The Voice Kids, a teraz wydała debiutancką płytę! To koleżanka Viki Gabor i Roxie Węgiel

Kuba Czernek - kim jest?

Jakub Czernek, jak poinformował As Serwisowy - Praszkowski Przegląd Wydarzeń, na początku swego młodzieńczego życia szukał swojej pasji. Grał w piłkę, pływał, ale również śpiewał. To to właśnie na śpiew ostatecznie postawił.

Jakub Czernek w The Voice Kids 4 w drugim odcinku Przesłuchań w Ciemno wykonał hit Everything, który oryginalnie wykonuje Michael Buble. Fotel odwróciła Cleo, ale również chłopaki z zespołu Afromental. Ostatecznie młody chłopak zdecydował, że swój głos będzie szlifować pod okiem pięknej artystki. Cleo na pewno zrobi wszystko, by Kuba wyniósł z indywidualnych lekcji tak dużo, jak jest to tylko możliwe!

Najnowsze