Tatiana Kopala z The Voice Kids 4 rozkochała w sobie Cleo! Jak wypadała w oczach innych?

2021-03-20 15:29
Tatiana Kopala
Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP

Tatiana Kopala z The Voice Kids 4 postawiła na klasyk i wybrała polski hit, który zna każdy z nas! Jej głos przyciągnął do siebie samą Cleo! Jak uczestniczka najnowszej edycji muzycznego show wypadała w oczach reszty? Zobaczcie sami!

The Voice Kids 4 wciąż trwa w najlepsze, a ostatnie odcinki Przesłuchań w Ciemno zaskakują widzów coraz bardziej! Czy Polska była gotowa na tak ogromne talenty wokalne? Kolejną uczestniczką, która szczególnie zachwyciła samą Cleo jest Tatiana Kopala, która w swoim repertuarze postawiła na klasyk. Dziewczynka zaśpiewała piosenkę zespołu Feel, którą z pewnością zna każdy z nas. Utwór Pokaż na co cię stać w jej wykonaniu wypadł imponująco dobrze i zaprowadził dziewczynkę do dalszego etapu programu The Voice Kids 4! Już wkrótce zobaczymy Tatianę w popularnych bitwach! Jeśli jesteście ciekawi, do jakiej drużyny dołączyła uczestniczka lubiąca polską muzykę, to koniecznie zerknijcie poniżej!

Sonda
Jak często oglądasz The Voice Kids?

The Voice Kids 4 - Tatiana Kopala 

Tatiana Kopala jest uczestniczką The Voice Kids 4. Dziewczynka pojawiła się w odcinku na Przesłuchaniach w Ciemno i zaśpiewała znany kultowy kawałek od zespołu Feel pod tytułem Pokaż na co cię stać. Jej wykonanie sprawiło, że Cleo odwróciła fotel w jej kierunku i tym samym wzięła ją do swojej drużyny. 

Trenerzy The Voice Kids szczerze o pierwszych porażkach w karierze!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze