Karolina Szostak - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? To ona zaśpiewała numer Kayah

2021-03-20 18:46 Ewelina Kulasza
Karolina Szostak
Autor: materiały prasowe TVP

Karolina Szostak to uczestniczka, o której może być niebawem bardzo głośno! To wszystko za sprawą jej barwy głosu, a także skromności i osobowości, która od razu zachwyca. Kim jest młoda wokalistka o brązowych włosach i anielskim głosie? Poznajcie ją bliżej już teraz!

Karolina Szostak - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? To ona zaśpiewała numer Kayah. Kim jest uczestniczka rozśpiewanego show Telewizji Polskiej Karolina Szostak? To ta dziewczyna wyszła na scenę podczas Przesłuchań w Ciemno i zachwyciła nie tylko trenerów, ale także widzów przed telewizorami. To wszystko zasługa jej wokalnego talentu, ale także uśmiechu i osobowości, która ma ogromną moc przyciągania. Karolina może namieszać w show i ma szansę na kolejne odcinki! Jak jej pójdzie dalej? Tego z pewnością dowiemy się w kolejnych odcinkach. Czyją drużynę wybrała Karolina Szostak? Ten wybór to strzał w 10-tkę!

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok

Karolina Szostak - kim jest?

Karolina Szostak w The Voice Kids 4 pokazała na co ją stać. W Przesłuchaniach w Ciemno zaprezentowała się z numerem Nie ma, nie ma Ciebie, który oryginalnie wykonuje Kayah i Bragovic. Swoje fotele w jej stronę odwrócili chłopaki z grupy Afromental - Tomson i Baron, a także Cleo. Kogo wybrała Karolina? Dziewczyna zdecydowała się kontynuować przygodę pod skrzydłami Cleo.

Najnowsze