Taniec z Gwiazdami 2021 - uczestnicy. Kto wystąpi w jesiennej edycji programu?

2021-10-18 8:47 kg
Taniec z Gwiazdami
Autor: materiał prasowy Polsat

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami to program, który od 2014 roku gości na antenie Polsatu. Show, w którym aktorzy, muzycy, sportowcy czy też dziennikarze prezentują swoje taneczne umiejętności, cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce premierę będzie mieć jego kolejna, dwunasta edycja. Kto wystąpi w jesiennej odsłonie Tańca z Gwiazdami? Sprawdźcie!

Taniec z Gwiazdami 2021 - uczestnicy. Taniec z Gwiazdami to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Widzowie z zainteresowaniem obserwują rozwój tanecznych umiejętności uczestników i trzymają kciuki za swoich faworytów. Do tej pory w Tańcu z Gwiazdami wystąpili między innymi: Damian Kordas, Julia Wieniawa, Edyta Zając, Magda Bereda, Tamara Gonzalez Perea oraz Katarzyna Dziurska. Kto zatańczy w 12. edycji show?

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29

Taniec z Gwiazdami 2021 - uczestnicy

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami jest emitowany na antenie Polsatu od 2014 roku. Do tej pory każdego roku premierę miały dwie edycje show - w wiosennej oraz jesiennej ramówce stacji. Niestety w ubiegłym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, 11. edycja, której pierwszy odcinek zobaczyliśmy 6 marca, została przerwana i powróciła na ekrany naszych telewizorów dopiero 4 września 2020 roku. 12. odsłona programu zamiast w wiosennej ramówce, zadebiutuje dopiero w jesiennej. Wiadomo już, że jej pierwszy odcinek będziemy mogli obejrzeć już w poniedziałek, 6 września 2021 roku, o godzinie 20:00. Emisja premierowych odcinków co tydzień. Każdy epizod Tańca z Gwiazdami możemy śledzić za darmo w serwisie WP Pilot po uprzednim zarejestrowanie się na stronie https://pilot.wp.pl/tv/ bądź w serwisie Polsat GO.

Wśród uczestników nowej odsłony znaleźli się:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE