Magdalena Kajra Kajrowicz - wiek, Instagram, Sławomir, kiedyś, bez makijażu, ciąża, dzieci, Taniec z gwiazdami

2022-01-02 19:40
Kajra
Autor: WBF

Magdalena Kajra Kajrowicz to polska aktorka filmowa i serialowa, która w ostatnich latach zaczęła także karierę piosenkarki. Znana jest także jako żona Sławomira, jednego z najpopularniejszych piosenkarzy. Niedawno ogłoszono, że Kajra będzie uczestniczką nowej edycji Tańca z gwiazdami. Niektórzy widzowie mogą jej nie znać. Kim jest Kajra?

Magdalena Kajra Kajrowicz to polska gwiazda, która w ostatnich latach cieszy się dużą popularnością. Wszystko za sprawą jej udziału w kilku filmach i serialach, a także koncertowania ze swoim mężem - Sławomirem. Wielokrotnie małżeństwo występowało wspólnie na największych imprezach muzycznych w telewizji. Ich wykony piosenki Miłość w Zakopanem cieszyły się dużą popularnością. Teraz przyszedł czas na nowy etap w karierze Kajry. W czerwcu 2021 ogłoszono, że będzie uczestniczką nowej edycji słynnego programu Taniec z gwiazdami. Talent show będzie można oglądać w Polsacie, ale niektórzy już szukają informacji o Kajrze, które jest jedną z faworytek. Najważniejsze fakty z jej życia opisaliśmy poniżej:

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Magdalena Kajra Kajrowicz - wiek, wzrost

Magdalena Kajrowicz urodziła się 27 kwietnia 1984 roku w Wałbrzychu. Oznacza to, że w 2021 roku skończyła 37 lat. Według danych dostępnych w internecie ma 164 centymetry wzrostu.

Magdalena Kajra Kajrowicz - Sławomir, dzieci, ciąża

Magdalena Kajra Kajrowicz jest żoną piosenkarza Sławomira Zapały, który znany jest z takich piosenek jak Miłość w Zakopanem czy Weselny Pyton. Para ma syna o imieniu Kordian. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Magdalena jest w drugiej ciąży. Okazało się jednak, że to nieprawda. Jej brzuszek wynikał z nagrań do serialu Na dobre i na złe.

Magdalena Kajra Kajrowicz - kiedyś, bez makijażu

Magdalena Kajra Kajrowicz w ostatnich latach przeszła dużą metamorfozę. Aktualnie może pochwalić się idealną figurą i super kondycją, jednak jeszcze kilka lat temu wyglądała inaczej. Co więcej, kiedyś miała ciemny kolor włosów. zdjęcia można znaleźć na jej Instagramie.

Magdalena Kajra Kajrowicz - Instagram

Magdalena Kajra Kajrowicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Można ją znaleźć pod nazwą superkajra.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze