Radek Liszewski - wiek, Instagram, żona, piosenki, wzrost, dzieci, Weekend, Taniec z gwiazdami

2021-09-13 8:51
Radek Liszewski
Autor: WBF

Radek Liszewski to bez wątpienia jedna z największych gwiazd muzyki disco polo. Do jego hitów bawiła się cała Polska i dzięki temu zdobył dużą popularność. Teraz został uczestnikiem nowej edycji programu Taniec z gwiazdami. Nie wszyscy jednak znają wokalistę zespołu Weekend. Z tego powodu zebraliśmy kilka informacji na jego temat.

Radek Liszewski to nazwisko, które znają z pewnością wszyscy ci, którzy słuchają muzyki disco polo. Kilka lat temu kawałek Ona tańczy dla mnie stał się ogromnym hitem i zapoczątkował renesans muzyki tanecznej. Teraz wokalista zespołu Weekend pojawi się w nowej edycji Tańca z gwiazdami, którą będzie można oglądać w Polsacie. Być może są osoby, które nie wiedzą, kim jest gwiazdor. Z tego powodu postanowiliśmy znaleźć najważniejsze informacje na temat Radosława Liszewskiego z Weekend. Oto najważniejsze fakty z jego życia.

Radek Liszewski - wiek

Radek Liszewski urodził się 18 maja 1976 roku w miejscowości Sejny w północno-wschodniej części województwa podlaskiego. Oznacza to, że w 2021 roku skończył 45 lat.

Radek Liszewski - wzrost

Według danych dostępnych w internecie wokalista zespołu Weekend ma 178 cm wzrostu.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Radek Liszewski - żona, dzieci

Wiele osób interesuje życie prywatne Radosława Liszewskiego i zastanawiają się, czy ma rodzinę. Okazuje się, że tak. Jego żona to Dorota Liszewska. Ma z nią dwoje dzieci - Norberta i Jakuba.

Radek Liszewski - piosenki

Radek Liszewski razem z Weekend wydali wieje przebojów muzyki disco polo. Przykłady to:

  • Ona tańczy dla mnie
  • Męska rzeczywistość
  • Każdą noc i każdego dnia
  • Wypijemy, popłyniemy
  • Ja chodzę z nią
  • Za każdą chwilę
  • Dałem ci kwiaty

Radek Liszewski - Instagram

Najwięksi fani Radosława Liszewskiego z pewnością chcieliby śledzić go w mediach społecznościowych. Sprawdziliśmy, czy ma konto na Instagramie. Okazuje się, że tak. Jego profil nosi nazwę @radek_liszewski. Wokalista nie dodaje jednak dużo zdjęć, a tym samym ma mało obserwujących.

Najnowsze