Sylwia Bomba

i

Autor: WBF

Sylwia Bomba - wiek, partner, przeprowadzka, Taniec z Gwiazdami, wzrost, sukienki, Instagram

2021-10-11 15:12

Kim jest Sylwia Bomba? To uśmiechnięta celebrytka, którą większość osób kojarzy z programu telewizyjnego - Gogglebox. przed telewizorem, który emitowany jest na antenie TTV. Oprócz tego jest prężnie rozwijającą się influencerką na Instagramie, a w dodatku pojawi się w 12. edycji Tańca z Gwiazdami. Co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Sylwia Bomba - wiek
  2. Sylwia Bomba - wzrost
  3. Sylwia Bomba - partner
  4. Sylwia Bomba - dziecko
  5. Sylwia Bomba - Taniec z Gwiazdami
  6. Sylwia Bomba - Instagram

Sylwia Bomba - wiek, partner, przeprowadzka, Taniec z Gwiazdami, wzrost, sukienki, Instagram. Takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Sylwia Bomba to celebrytka, influencerka i komentatorka w programie TTV Gogglebox. Przed telewizorem. To właśnie dzięki show zyskała sporą popularność i dziś, wie o niej dosłownie każdy. Sylwia Bomba choć jest już gwiazdą telewizji i internetu to dodatkowo zajmuje się profesjonalną fotografią. Na swoim koncie ma wiele sesji zdjęciowych, które wykonała znajomym z show-biznesu. Co ciekawe, dyplom magistra obroniła na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Oprócz tego Sylwia Bomba prowadzi agencję reklamową i poświęca bardzo dużo czasu swojej córeczce Antosi. Co jeszcze musicie wiedzieć o charyzmatycznej komentatorce Gogglebox. Przed Telewizorem? Sprawdźcie poniżej.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Sylwia Bomba - wiek

Ile lat ma Sylwia Bomba? Celebrytka urodziła się 2 grudnia 1987 roku, dlatego już w grudniu 2021 będzie świętować swoje 34 urodziny.

Sylwia Bomba - wzrost

Jakiego wzrostu jest Sylwia Bomba? Okazuje się, że celebrytka jest dosyć wysoka, ponieważ mierzy około 170 cm wzrostu.

Sylwia Bomba - partner

Czy Sylwia Bomba ma partnera, męża? Celebrytka jest świeżo po rozstaniu ze swoim o 14 lat starszym partnerem. Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem przez kilka lat związana była z niejakim Jackiem.

Sylwia Bomba - dziecko

Czy Sylwia Bomba ma dziecko? Tak, celebrytka jest mamą słodkiej, energicznej dwulatki Antosi.

Sylwia Bomba - Taniec z Gwiazdami

Sylwia Bomba dołączyła do obsady 12. edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jak poradzi sobie na parkiecie? Tego dowiemy się jesienią 2021 roku. Taniec z Gwiazdami będzie emitowany od września w każdy poniedziałek o godzinie 20.00 na antenie Polsatu.

Sylwia Bomba - Instagram

Sylwia Bomba jest bardzo aktywna na Instagramie. To właśnie tam pokazuje swoją Antosię, a także publikuje zdjęcia i relacje w przepięknych sukienkach, które uwielbiają jej obserwatorki. Celebrytkę znajdziecie w kolorowej aplikacji bez problemu - wystarczy, że w lupkę wpiszecie jej imię i nazwisko lub nick @sylwiabomba.