Łukasz 'Juras' Jurkowski - wiek, wzrost, Ninja Warrior, żona, życie prywatne, walki, Instagram

2021-09-13 9:02
Łukasz Juras Jurkowski
Autor: Krzysztof Szymczak/Polska Press/East News

Kim jest Juras? To oczywiście człowiek orkiestra - Łukasz Jurkowski, którego znacie bardzo dobrze z programu Ninja Warrior Polska, a także z wielu walk. Ile Juras ma lat? Czy ma żonę? Jak zaczęła się jego przygoda ze sportem i mediami? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Juras Jurkowski - wiek
  2. Juras Jurkowski - wzrost
  3. Juras Jurkowski - żona
  4. Juras Jurkowski - Ninja Warrior Polska
  5. Juras Jurkowski - Taniec z Gwiazdami
  6. Juras Jurkowski - walki
  7. Juras Jurkowski - Instagram

Łukasz Juras Jurkowski - wiek, wzrost, Ninja Warrior, żona, życie prywatne, walki, Instagram. Takich informacji najczęściej internauci wyszukują w sieci na jego temat. Kim jest Juras? Oczywiście pod tym pseudonimem kryje się Łukasz Jurkowski, czyli polski komentator sportowy, a także zawodnik taekwondo i mieszanych sztuk walki (MMA). Juras pochodzi z Warszawy, a jego przygoda ze sportem na dobre rozpoczęła się w wieku 17 lat. To właśnie wtedy zaczął uczęszczać na taekwondo i czuł się podczas treningów jak ryba w wodzie. Oprócz wielu wyróżnień i nagród, został także powołany do kadry narodowej. Następnie spróbował swoich sił w brazylijskim jiu-jitsu, a także w MMA. Co ciekawe, właśnie podczas swojej kariery w MMA rozpoczął przygodę z dziennikarstwem sportowym. Komentował nie tylko gale KSW, ale także UFC. Oprócz tego samodzielnie prowadził Magazyn Sportów Walk, a od 2015 roku jest spikerem na meczach Legii Warszawa.

Piosenki, które są do siebie podobne

Juras Jurkowski - wiek

Ile lat ma Juras? Sportowiec urodził się dokładnie 8 marca 1981 roku, więc w 2021 skończył 40 lat.

Juras Jurkowski - wzrost

Ile wzrostu ma Juras? Mężczyzna jest dosyć wysoki i mierzy dokładnie 186 cm wzrostu.

Juras Jurkowski - żona

Czy Juras ma żonę? Mężczyzna ma za sobą nieudane małżeństwo i jest ojcem kilkuletniej Julii. Obecnie jego partnerką jest blondynka - Carmen Black, z którą Juras nie tylko znalazł wspólny język, ale także łączy ich miłość do tatuaży. 

Juras Jurkowski - Ninja Warrior Polska

Juras wraz z Jerzym Mielewskim są komentatorami rozrywkowo-sportowego programu Ninja Warrior Polska, który ma swoją emisję w Telewizji Polsat. Polega on na tym, że uczestnicy muszą przejść tor i pokazać, że nie tylko mają siłę i są wysportowani, ale także potrafią dobrze się skoncentrować i zachować spokój.

Juras Jurkowski - Taniec z Gwiazdami

Łukasz Jurkowski, czyli Juras został uczestnikiem tanecznego show Polsatu Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Na ten moment nie wiemy jednak z kim zatańczy. Jeśli jego partnerka będzie już znana, od razu Was o tym poinformujemy! Emisja 12. edycji zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Juras Jurkowski - walki

Juras stoczył w swojej karierze wiele walk, dlatego na jego koncie zapisały się nie tylko wygrane, ale także przegrane pojedynki. Co ciekawe, udział w zawodach taekwondo, pokrzyżowała mu poważna kontuzja, dlatego podpisał kontrakt z federacją KSW. Od tamtej pory Juras jest jednym z zawodników, który może pochwalić się bardzo dobrymi statystykami w mieszanych sztukach walki.

Juras Jurkowski - Instagram

Juras jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko, pseudonim lub oficjalną nazwę @jurasmma.

Najnowsze