Kinga Sawczuk - wiek, chłopak, Kompleksiara, Taniec z Gwiazdami, książka, gdzie mieszka, Instagram

2021-09-27 11:53
Kinga Sawczuk
Autor: Screen z YouTube/Kinga Sawczuk

Kim jest Kinga Sawczuk? To nie tylko youtuberka, ale także influencerka i tiktokerka. Większość osób może kojarzyć ją z pseudonimem Kompleksiara, od którego zaczynała swoją przygodę w social mediach. Co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Kinga Sawczuk - wiek
  2. Kinga Sawczuk - wzrost
  3. Kinga Sawczuk - gdzie mieszka
  4. Kinga Sawczuk - chłopak
  5. Kinga Sawczuk - Taniec z Gwiazdami
  6. Kinga Sawczuk - książka
  7. Kinga Sawczuk - Instagram

Kinga Sawczuk - wiek, chłopak, Kompleksiara, Taniec z Gwiazdami, książka, gdzie mieszka, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Kinga Sawczuk? To oczywiście blogerka, która daje czadu w sieci. Jej Instagram kipi od przepięknych i kolorowych zdjęć, natomiast na YouTubie i TikToku dzieje się jeszcze więcej. Kinga nagrywa poradniki urodowe, a także wiele innych ciekawych rzeczy. Natomiast na jej TikToku rządzą przeróżne treści do poprawienia humoru, jak i zainspirowania się na przykład modą. Kinga kocha ekologię co podkreśla na każdym kroku, a w dodatku jest miłośniczką zwierząt. W domu ma kotka, który wabi się William. Co ciekawe, oprócz kariery w sieci ma na swoim koncie także debiut w filmie #Jestem M. Misfit, gdzie zagrała Zuzę. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Kinga Sawczuk o hejtrach, nowej książce i elektrośmieciach

Kinga Sawczuk - wiek

Ile lat ma Kinga Sawczuk? Gwiazda sieci urodziła się dokładnie 12 marca 2001 roku, czyli jak łatwo obliczyć - w 2021 świętowała swoje 20. urodziny.

Kinga Sawczuk - wzrost

Jakiego wzrostu jest Kinga Sawczuk? Dokładnej informacji nie znajdziemy na ten temat, jednak możemy domyślać się, że Kinga mierzy około 165 cm wzrostu.

Kinga Sawczuk - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Kinga Sawczuk? To bardzo interesuje jej fanów. Jak się okazuje blogerka pochodzi z Przasnysza, jednak na co dzień mieszka w Warszawie.

Kinga Sawczuk - chłopak

Czy Kinga Sawczuk ma chłopaka? Blogerka chroni swoje życie prywatne i nie ma co się dziwić. Jednak my wiemy, że jej serce jest już szczęśliwie zajęte :)

Kinga Sawczuk - Taniec z Gwiazdami

Kinga Sawczuk to nowa uczestniczka 12. edycji Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Już niebawem będziemy śledzić jej losy na parkiecie tanecznego show Polsatu! Na razie jej partner nie jest jeszcze znany, jednak gdy tylko zostanie ogłoszony od razu Was o tym poinformujemy.

Kinga Sawczuk - książka

Kinga Sawczuk jakiś czas temu wydała swoją własną książkę, którą śmiało można nazwać poradnikiem, a nawet opowieścią o sukcesie, którego sama dokonała. Książkę Jak zaistnieć w necie i być sobą? znajdziecie w księgarniach i na internecie.

Kinga Sawczuk - Instagram

Kinga Sawczuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób, a jesli chcecie wyszukać tam jej konto zrobicie to bez problemu. Wystarczy wpisać w lupkę jej imię i nazwisko lub nick @kingasawczuk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze