Wojciech Węcławowicz - wiek, dieta, Fit Oldboy, syn, Taniec z Gwiazdami, kariera, Instagram

2021-09-06 9:35
Fit Oldboy
Autor: Screen z YouTube/Hyperactive Boys

Kim jest Wojciech Węcławowicz znany internautom jako Fit Oldboy? To nie tylko gwiazda internetu, ale także inspiracja dla niejednej osoby! Po przejściu na emeryturę zdecydował się zmienić swoje życie, a to wszystko pod okiem syna, który jest trenerem personalnym. Sylwetka emeryta robi dziś ogromne wrażenie i z pewnością zazdrości mu tego wiele osób. Co musicie o nim wiedzieć?

Spis treści

  1. Wojciech Węcławowicz - wiek
  2. Wojciech Węcławowicz - wzrost
  3. Wojciech Węcławowicz - syn
  4. Wojciech Węcławowicz - kariera
  5. Wojciech Węcławowicz - Taniec z Gwiazdami
  6. Wojciech Węcławowicz - Instagram

Wojciech Węcławowicz - wiek, dieta, Fit Oldboy, Taniec z Gwiazdami, kariera, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane w sieci. Wojciech Węcławowicz dał się poznać większości jako Fit Oldboy. Jego wyrzeźbiona sylwetka robi na internautach ogromne wrażenie, a już jesienią będziemy mogli oglądać go na parkiecie 12. edycji Tańca z Gwiazdami. Wojciech Węcławowicz cztery lata temu wyglądał całkiem inaczej, jak przeciętny emeryt z brzuszkiem. Dzięki swojemu synowi zrzucił 15 kg, poprawił swoje zdrowie, a w dodatku obudził w sobie ponownie miłość do sportu. Dawniej kochał sport i był sportowcem. Następnie sam trenował reprezentację Polski w pięcioboju. Teraz mimo emerytury pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego i działa w sieci. Co ciekawe, Fit Oldboy skakał na bungee, pływał na wakeboardzie, uprawiał kitesurfing, a nawet zdobył srebrny medal w pięcioboju na mistrzostwach świata w kategorii M65. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Trening do piosenek EKIPY | ESKA XD - Fit vlog #25

Wojciech Węcławowicz - wiek

Ile lat ma Wojciech Węcławowicz, czyli fit oldboy? Mężczyzna ma 67 lat i jak pisze na swoich mediach, dopiero się rozkręca!

Wojciech Węcławowicz - wzrost

Jakiego wzrostu jest Wojciech Węcławowicz? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Wojciech Węcławowicz - syn

Wojciech Węcławowicz ma syna Tomka, który jest trenerem i to właśnie on zajął się jego metamorfozą. Tomasz zainteresowanie sportem zawdzięcza swojemu ojcu, który w młodości był sportowcem. Panowie prowadzą wspólnie Instagram @hyperactive_boys, a także dzielą się materiałami wideo z widzami w serwisie YouTube.

Wojciech Węcławowicz - kariera

Wojciech Węcławowicz dał się poznać w sieci jako Fit Oldboy. Mężczyzna przeszedł spektakularną przemianę, zrzucając 15 kg oraz rzeźbiąc sylwetkę. W tym wszystkim pomógł mu właśnie syn Tomek, który jest trenerem personalnym. Dziś Wojciech Węcławowicz jest nie tylko dumnym mężem, ojcem, ale także dziadkiem i internetowym celebrytą-sportowcem!

Wojciech Węcławowicz - Taniec z Gwiazdami

Wojciech Węcławowicz wystąpi w najnowszej 12. edycji Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Choć jeszcze nie wiemy kto będzie jego partnerką na parkiecie, zapowiada się bardzo ciekawie!

Wojciech Węcławowicz - Instagram

Wojciech Węcławowicz jest aktywny na Instagramie. Znajdziemy go bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub nick @fit_oldboy.

Najnowsze