Brokat - zwiastun, fabuła i data premiery nowego polskiego serialu Netfliksa

i

Autor: kadr z wideo/Netflix "Brokat" - zwiastun, fabuła i data premiery nowego polskiego serialu Netfliksa

Netflix opowie nam o życiu PRL-owskich prostytutek: zobaczcie zwiastun nowego polskiego serialu

2022-12-02 11:44

"Brokat" to jedna z najgorętszych premier Netfliksa na grudzień 2022 roku. Jak prezentuje się kolejna polska produkcja od giganta streamingowego?

Mijający rok był naprawdę łaskawy dla miłośników rodzimych seriali. Przed kilkoma tygodniami na Netfliksie królowała "Wielka Woda", zaś z początkiem grudnia w ofercie serwisu wylądowała nasza polska odpowiedź na "Fargo" i "The End of the F***ing World", czyli "Pewnego razu na krajowej jedynce". Teraz zaś do debiutu szykuje się opowieść, która zabierze nas w - tym razem niezwykle kolorowe - realia lat 70. ubiegłego wieku. Jak prezentuje się "Brokat" i co w nim zobaczymy?

"Brokat" - zwiastun nowego polskiego serialu Netfliksa

Akcja rozgrywa się w Sopocie w roku 1976. Trzy zdeterminowane kobiety próbują radzić sobie w obliczu zmian społecznych i politycznych, pragnąc przy tym wolności, niezależności finansowej i miłości. W rolach głównych wystąpiły Magdalena Popławska, Wiktoria Filus i Matylda Giegżno, a na ekranie towarzyszyć im będą Łukasz Simlat, Szymon Piotr Warszawski, Folco Marchi, Stanisław Linowski, Jędrzej Hycnar oraz znany z "Odwilży" i "Listów do M. 5" Bartłomiej Kotschedoff.

"Brokat" - kiedy premiera?

Za kamerą stanęli między innymi Anna Kazejak i Marek Lechki, który pracował niegdyś przy serialu "Pakt". Na "Brokat" składa się łącznie 10 odcinków, które zadebiutują w bibliotece Netfliksa już 14 grudnia 2022 roku

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6