Łukasz Simlat: wiek, wzrost, Instagram, dzieci, partnerka, teatr

2019-10-28 13:58
Łukasz Simlat
Autor: WBF

Łukasz Simlat: wiek, wzrost, Instagram, dzieci, partnerka, teatr - zapytania na temat polskiego aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Simlat karierę filmową rozpoczął w 2000 roku rolą w serialu Dom. Od tego czasu mogliśmy oglądać go w dziesiątkach produkcji filmowych i telewizyjnych, z czego najsłynniejsze to filmy Vinci, Wymyk czy Pani z przedszkola.

Łukasz Simlat: wiek, wzrost, Instagram, dzieci, partnerka, teatr - te frazy na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Łukaszu Simlacie? W ostatnich latach dużą rozpoznawalność przyniósł mu także polski kandydat do Oscara - film Boże Ciało, oraz produkcja Nieznajomi, która jest remakiem włoskiego filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Simlat gra także jedną z głównych ról w serialu Pod powierzchnią emitowanym na TVN.

Łukasz Simlat: wiek

Aktor urodził się 11 grudnia 1977 w Sosnowcu, w 2019 roku skończy 42 lata.

Łukasz Simlat: wzrost

Simlat należy do zdecydowanie wysokich mężczyzn, mierzy 181 cm wzrostu.

Łukasz Simlat: dzieci, partnerka

Łukasz Simlat należy do osób, które bardzo mocno chronią swoje życie prywatne. Aktor, mimo że często udziela wywiadów, przeważnie opowiada w nich wyłącznie o swojej pracy i nowych projektach zawodowych. O Simlacie bardzo rzadko piszą tabloidy, a sam aktor wrzuca także bardzo mało prywatnych zdjęć na Instgram.

Łukasz Simlat: Instagram

Instagram aktora to lukaszsimlatofficial. Simlat wrzuca tu przede wszystkim zdjęcia związane ze swoją pracą, przygotowaniami do nowych ról, a jeśli dzieli się już fotkami z wyjazdów czy wakacji, to zazwyczaj można na nich podziwiać wyłącznie krajobraz.

Łukasz Simlat: teatr

Łukasz w swojej karierze był związany z kilkunastoma warszawskimi teatrami, między innymi Teatrem Imka, Teatrem Studio czy Teatrem Powszechnym.

NAJNOWSZE