Świat oszalał na punkcie Wielkiej Wody! Wyniki oglądalności polskiego serialu są zdumiewające

i

Autor: materiały prasowe Netflix Świat oszalał na punkcie "Wielkiej Wody"! Wyniki oglądalności polskiego serialu są zdumiewające

Świat oszalał na punkcie "Wielkiej Wody"! Wyniki oglądalności polskiego serialu są zdumiewające

2022-10-14 13:12

Najnowszy polski serial Netfliksa okazał się wielkim hitem. "Wielka Woda" zbiera wyśmienite recenzje i cieszy się olbrzymią popularnością także poza granicami naszego kraju - w ostatnim tygodniu znalazła się na drugim miejscu najchętniej oglądanych nieanglojęzycznych seriali platformy!

"Wielka Woda" w reżyserii Jana Holoubka i Bartłomieja Ignaciuka zadebiutowała na Netfliksie 5 października i zaledwie tydzień od premiery serial obejrzano już w 10 mln gospodarstw na całym świecie. Polska produkcja była drugim najbardziej oglądanym nieanglojęzycznym serialem na Netflix, plasując się w rankingu Top 10 serwisu w 78 krajach, w tym w Polsce, Kanadzie, Meksyku, USA, Danii, Francji, Wielkiej Brytanii, Maroko i Turcji. Tytuł spotkał się także z wyjątkowym uznaniem widzów i krytyków. Nic zresztą dziwnego, "Wielka Woda" to bowiem świetnie zrealizowana, nagrana i napisana historia, która trzyma w napięciu do ostatniej minuty i poraża autentycznością. Jeśli zatem jeszcze nie mieliście okazji, koniecznie nadróbcie zaległości i czym prędzej włączcie serial. Nie będziecie żałować. 

"Wielka Woda" - o czym jest serial?

"Wielka Woda" to sześcioodcinkowy dramat katastroficzny, inspirowany wydarzeniami z okresu powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i jego okolice w 1997 roku. W rolach głównych wystąpili Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, (absolutnie wspaniała) Anna Dymna, Jerzy Trela, Mirosław Kropielnicki, Blanka Kot oraz Tomasz Kot. 

Sonda
"Wielka Woda" - co sądzisz o polskim serialu Netfliksa?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE