Netflix GRUDZIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

i

Autor: materiały prasowe Netflix Netflix GRUDZIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

Netflix GRUDZIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

2022-11-27 19:59

Co ciekawego zadebiutuje na Netfliksie w grudniu 2022 roku? Które filmy i seriale warto obejrzeć? Przejrzeliśmy listę nadchodzących premier Netfliksa i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

Netflix - filmy i seriale na grudzień 2022. Jakie produkcje zawitają na platformie w najbliższym miesiącu? Po które tytuły zdecydowanie powinniście sięgnąć? Postanowiliśmy wyłonić dla was listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od giganta streamingowego.

Netflix GRUDZIEŃ 2022 - najciekawsze premiery

Choć zima nadchodzi wielkimi krokami, a pogoda za oknem nie rozpieszcza, Netflix przygotował dla nas naprawdę gorący miesiąc. Zarówno serialo, jak i filmomaniacy znajdą tu coś dla siebie. Grudzień 2022 na Netfliksie to przede wszystkim powrót naszej ulubionej Amerykanki, która usiłuje nie oszaleć w Paryżu, nowa zagadka, którą spróbuje rozwiązać detektyw Benoit Blanc, kolejna przygoda w uniwersum "Wiedźmina", oraz debiut aż czterech polskich produkcji. Naszą listę najciekawszych filmowo-serialowych premier Netfliksa na grudzień 2022 roku prezentujemy poniżej.

Netflix GRUDZIEŃ 2022 - SERIALE

Poniżej znajdziecie najciekawsze serialowe premiery Netfliksa na grudzień 2022.

"Pewnego razu na krajowej jedynce" - 1 grudnia na Netflix

Pierwszy z polskich seriali, które w grudniu zawitają na Netfliksie. Grupa podróżujących razem ludzi odjeżdża przez pomyłkę samochodem złodzieja, który rusza za nimi w pościg, aby odzyskać ukryte w bagażniku zrabowane pieniądze.

"Firefly Lane" 2. sezon (1. część) - 2 grudnia na Netflix

Nawet największa przeszkoda nie stanie na drodze wieloletniej przyjaźni Kate i Tully. Czy jednak jest błąd, który może rozdzielić je na zawsze?

"Brokat" - 14 grudnia na Netflix

Sopot, rok 1976. Trzy zdeterminowane kobiety szukają niezależności, wolności finansowej i miłości w kraju, przez który przetaczają się wielkie zmiany.

Brokat - 14 grudnia na Netflix

i

Autor: materiały prasowe Netflix "Brokat" - 14 grudnia na Netflix

"Zwerbowany" - 16 grudnia na Netflix

Młody prawnik zostaje wciągnięty w niebezpieczną międzynarodową aferę szpiegowską, gdy dawna pracownica CIA grozi, że ujawni sekrety agencji.

"Emily w Paryżu" 2. sezon - 21 grudnia na Netflix

Rok po rozpoczęciu wymarzonej pracy w Paryżu Emily znalazła się na romantycznym i zawodowym rozdrożu i musi podjąć decyzję co do swojej przyszłości.

"Wiedźmin: Rodowód krwi" - 25 grudnia na Netflix

Ponad tysiąc lat przed wydarzeniami z Wiedźmina siedmioro wyrzutków ze świata elfów podejmuje krwawą walkę przeciw niepowstrzymanej sile.

Netflix GRUDZIEŃ 2022 - FILMY

Na polu filmowym również czeka nas kilka ciekawych pozycji. Najciekawsze filmowe premiery Netfliksa na grudzień prezentują się następująco:

"Kochanek Lady Chatterley" - 2 grudnia na Netflix

Nieszczęśliwie zamężna Lady Chatterley nawiązuje gorący romans z gajowym posiadłości swojego męża, zakochując się w nim bez opamiętania.

"Jeszcze przed Świętami" - 6 grudnia na Netflix

Gdy wredny współpracownik sabotuje jej pracę, kurierka i pomocny klient muszą bardzo się spieszyć, aby dostarczyć prezenty świąteczne na czas.

Jeszcze przed Świętami - 6 grudnia na Netflix

i

Autor: materiały prasowe Netflix

"Guillermo del Toro: Pinokio" - 9 grudnia na Netflix

Zachwycająca muzyczna opowieść o drewnianym pajacyku, który ożył, stworzona techniką poklatkową przez nagrodzonego Oscarem Guillermo del Toro.

"Glass Onion: Film z serii Na noże" - 23 grudnia na Netflix

W kontynuacji "Na noże" Riana Johnsona detektyw Benoit Blanc podróżuje do Grecji, aby odkryć tajemnice barwnej grupy nowych podejrzanych.

"Matylda: Musical" - 25 grudnia na Netflix

Bystra dziewczynka o bogatej wyobraźni podejmuje odważne kroki, aby odmienić swój los — z cudownym skutkiem. Poznajcie Matyldę.

"Noc w przedszkolu" - 28 grudnia na Netflix

Mężczyzna sabotuje próbę jasełek, aby uniemożliwić grupie rodziców i nauczycieli wyrzucenie z przedszkola syna swojej dziewczyny.

Noc w przedszkolu - 28 grudnia na Netflix

i

Autor: materiały prasowe Netflix

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6