HBO Max na PAŹDZIERNIK 2022: najciekawsze premiery. Filmy i seriale, które warto obejrzeć

i

Autor: materiały prasowe HBO Max na PAŹDZIERNIK 2022: najciekawsze premiery. Filmy i seriale, które warto obejrzeć

HBO Max na PAŹDZIERNIK 2022: najciekawsze premiery. Filmy i seriale, które warto obejrzeć

2022-09-29 15:39

Co ciekawego zadebiutuje na HBO Max w październiku 2022 roku? Które filmy i seriale warto obejrzeć? Przejrzeliśmy listę nadchodzących premier HBO Max i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

HBO Max - filmy i seriale na październik 2022. Jakie produkcje zawitają na platformie w najbliższym miesiącu? Które tytuły zasługują na szczególną uwagę? Przedstawiamy listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od HBO Max na najbliższy miesiąc.

HBO Max PAŹDZIERNIK 2022 - najciekawsze premiery

Październik w HBO Max przyniesie kolejną porcję nowości filmowo-serialowych. Będą wśród nich historie o superbohaterach jak nowy sezon serialu "Stargirl" czy film DC Liga "Super-Pets", opowieści o zombie, tj. nowy sezon "The Walking Dead" czy film "Duma i uprzedzenie, i zombie", a także historie osadzone w niedalekiej przyszłości w kosmosie, jak nowy sezon serialu HBO "Avenue 5". Ponadto, wrócimy też do tętniącego życiem Berlina w kolejnym sezonie "Babylon Berlin", zajrzymy na piękną Sycylię w nowej odsłonie "Białego Lotosu" oraz ujrzymy finał pierwszego sezonu "Rodu smoka"Zatem, co warto obejrzeć w październiku w HBO Max? Listę najciekawszych filmowo-serialowych premier prezentujemy poniżej.

HBO Max PAŹDZIERNIK 2022 - SERIALE

Poniżej znajdziecie najciekawsze serialowe premiery HBO Max na październik 2022.

Stargirl III - 1 października w HBO Max

Trzeci sezon serialu o przygodach licealistki Courtney Whitmore, która odkrywa u siebie supermocne i postanawia zainspirować grupę młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości.

Młody Sheldon VI - 1 października w HBO Max

Szósty sezon serialu o młodych latach Sheldona Coopera, którego znamy z serialu "Teoria wielkiego podrywu" ("The Big Bang Theory"). Sheldon jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Jego ojciec, George, często nie jest w stanie nadążyć za synem, a jego kochająca matka Mary stara się zaakceptować małego geniusza i chronić go przed niezrozumieniem i małomiasteczkową społecznością.

Jak posłać wszystko w diabły (How to Screw It All Up) - 1 października w HBO Max

Kiedy jej szkolna wycieczka do Włoch na koniec roku szkolnego zostaje odwołana, marzenie Alby (Naira Lleó) o ucieczce od swojego życia oraz podejrzanych interesów, w które zawsze wplątuje ją jej brat, wydaje się prawie niemożliwe. Dziewczyna odkrywa jednak, że niektórzy z jej kolegów z klasy potajemnie planują niezwykłą podróż samochodem.

The Walking Dead XI A - 1 października w HBO Max

Pierwsza część jedenastego sezonu o grupce ocalałych, którzy szukają bezpiecznego schronienia w świecie opanowanym przez śmiercionośne zombie.

Babylon Berlin IV - 9 października w HBO Max

Nowy sezon trzymającego w napięciu serialu kryminalnego o ambitnym policjancie, który wpada na ślad ogromnej korupcji. Akcja nowego sezonu rozgrywa się na początku lat trzydziestych ubiegłego wieku w Berlinie, mieście zabawy i grzechu, bezprawia i nieograniczonych możliwości.

Avenue 5 II - 11 października w HBO Max

Drugi sezon serialu Avenue 5 ponownie przenosi nas w niedaleką przyszłość, w której podróże po Układzie Słonecznym nie są już pomysłem rodem z literatury science-fiction, ale prężnie rozwijającą się, wycenianą na setki miliardów dolarów, gałęzią turystyki. W roli głównej Hugh Laurie.

Garcia! - 28 października w HBO Max

Nowy hiszpański serial komediowy Max Original. Garcia, superżołnierz stworzony podczas trwania reżimu Franco, był zamrożony przez 60 lat i nagle budzi się w teraźniejszości. Z pomocą Antonii, młodej dziennikarki, odkrywa spisek, który grozi wciągnięciem Hiszpanii w kolejną wojnę domową.

Biały Lotos II - 31 października w HBO Max

"Biały Lotos" to stworzona przez Mike'a White'a satyra społeczna. Akcja pierwszego sezonu osadzona była w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach, a teraz przenosimy się na słoneczną Sycylię. W nowym sezonie serialu "Białego Lotosu" występują: F. Murray Abraham, Jennifer Coolidge, Adam DiMarco, Beatrice Grannò, Meghann Fahy, Jon Gries, Tom Hollander, Sabrina Impacciatore, Michael Imperioli, Theo James, Aubrey Plaza, Haley Lu Richardson, Will Sharpe, Simona Tabasco oraz Leo Woodall.

HBO Max PAŹDZIERNIK 2022 - FILMY

Na polu filmowym również czeka nas kilka ciekawych pozycji. Najciekawsze filmowe premiery HBO Max na październik prezentują się następująco:

DC Liga Super-Pets - 2 października 2022 w HBO Max

Krypto i Superman to nierozłączni przyjaciele, którzy walczą razem z przestępczością w Metropolis. Kiedy Superman i reszta Ligi Sprawiedliwości zostają porwani, Krypto tworzy drużynę zwierzaków ze schroniska, aby uratować superbohaterów.

Duma i uprzedzenie, i zombie - 7 października w HBO Max

Rezolutne siostry Bennett muszą stawić czoła groźnym umarlakom, które zaczynają panoszyć się w ich hrabstwie.

Uncharted - 16 października w HBO Max

Poszukiwacz skarbów Nathan Drake, potomek odkrywcy Sir Francisa Drake'a, dowiaduje się, gdzie znajduje się El Dorado, legendarne południowoamerykańskie złote miasto.

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1