My Policeman - Harry Styles w nowej roli

i

Autor: materiały prasowe Amazon Prime Video My Policeman - Harry Styles w nowej roli

Harry Styles w nowym filmie! O czym opowie "My Policeman"? Zobaczcie pierwsze zdjęcia

2022-06-10 15:33

Harry Styles w trójkącie miłosnym. "My Policeman" to rozgrywająca się na dwóch płaszczyznach czasowych opowieść o niemożliwej miłości, w której oprócz popularnego wokalisty zobaczymy też gwiazdę "The Crown" - Emmę Corrin. Kiedy premiera filmu "My Policeman"? Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Harry Styles prężnie rozwija swoją karierę aktorską. W ostatnich latach mogliśmy podziwiać go w "Dunkierce" i małej rólce w "Eternals", a - jak wiemy - jego przygoda z Marvelem dopiero się rozkręca. W najbliższym czasie czekają nas premiery aż dwóch intrygujących filmów z udziałem wokalisty - "Don't Worry Darling", gdzie zagrał u boku Florence Pugh, oraz "My Policeman" od Amazona. Produkcja doczekała się pierwszych zdjęć promocyjnych, a także daty premiery i opisu fabuły. Zapowiada się ciekawie!

My Policeman - Harry Styles w nowej roli

"My Policeman" to adaptacja powieści Bethan Roberts z 2012 roku o tym samym tytule, która opowiada historię Toma - homoseksualnego policjanta mieszkającego w Brighton w 1957 roku. Z powodu ówczesnych ograniczeń społecznych, Tom poślubia zakochaną w nim nauczycielkę imieniem Marion, a jednocześnie pozostaje w związku z Patrickiem, kustoszem muzeum. W rolę Toma wcielił się Harry Styles, zaś Marion i Patricka zagrali kolejno Emma Corrin (znana z roli księżnej Diany w "The Crown") oraz David Dawson.

My policeman - Harry Styles w nowej roli

i

Autor: materiały prasowe Amazon Prime Video My policeman - Harry Styles w nowej roli

My Policeman - kiedy premiera filmu z Harrym Stylesem?

Za reżyserię odpowiada Michael Grandage, który pracował na bazie scenariusza autorstwa Rona Nyswanera. "My Policeman" zadebiutuje w wybranych kinach w dniu 21 października 2022 roku, zaś 4 listopada trafi do oferty Amazon Prime Video.

ZOBACZ TAKŻE: Filmy 2022 - najciekawsze premiery, których za nich nie możecie przegapić

Sonda
Co myślisz o karierze aktorskiej Harry'ego?