Harry Styles

i

Autor: Sony Music Group Harry Styles w Polsce!

Harry Styles - As It Was to PLAGIAT dawnego hitu? Internauci dostrzegli duże podobieństwo

2022-06-10 10:47

Harry Styles ma na swoim koncie jeden z największych hitów 2022 roku. Piosenka As It Was od tygodni zajmuje najwyższe miejsca na listach przebojów. Okazuje się jednak, że singiel promujący jego album Harry' House, może być plagiatem! Odkrył to TikToker, który porównał kawałek do innego wielkiego hitu sprzed lat.

Harry Styles to prawdziwa gwiazda. Były członek zespołu One Direction odniósł niesamowity sukces jako solista. W 2022 roku Harry powrócił z albumem Harry's House, który promuje singiel As It Was. Utwór znalazł się na pierwszym miejscu notowania Billboardu i świetnie radzi sobie w radiach w serwisach streamingowych. Jednak czy ten sukces nie wynika z podobieństwa piosenki do innego hitu? Tak uważa TikToker jarredjeremaine. Na jego koncie pojawił się filmik, który pokazuje podobieństwa piosenek Harry'ego Styles do innych znanych utworów. Nie chodzi tylko o As It Was. Aż 10 piosenek z albumu Harry's Styles ma przypominać inne kawałki!

ZOBACZ TAKŻE: Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

As It Was to plagiat?

Użytkownik TikToka jarredjeremaine dodał filmik, w którym porównuje fragmenty piosenek z nowej płyty Harry'ego Styles do innych znanych utworów. W niektórych przypadkach podobieństwo może być naciągane, w innych jest naprawdę spore. Takim przypadkiem jest choćby As It Was, które może być plagiatem albo dużą inspiracją piosenki Take Me On w wykonaniu a-ha. Całego TikToka można zobaczyć niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Harry Styles wydał płytę. Harry's House to album roku? Pierwsze reakcje internautów

Harry Styles - Harry's House. Lista piosenek

 1. Music For a Sushi Restaurant
 2. Late Night Talking
 3. Grapejuice
 4. As It Was
 5. Daylight
 6. Little Freak
 7. Matilda
 8. Cinema
 9. Daydreaming
 10. Keep Driving
 11. Satellite
 12. Boyfriends
 13. Love Of My Life