Harry Styles na planie Don't Worry Darling

i

Autor: GAPZ/Backgrid/East News

Elegancki Harry Styles z Florence Pugh na planie Don't Worry Darling

2020-12-02 9:01

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu Don't Worry Darling, a na nich główne gwiazdy tej produkcji - Harry Styles i Florence Pugh. Piosenkarz z powodzeniem stawia kolejne kroki na drodze swojej kariery aktorskiej, a w sieci nie brakuje zachwytów nad jego wyglądem. Nic dziwnego - w stylowych garniturach z poprzedniej epoki Harry Styles prezentuje się wyjątkowo elegancko!

Po przerwie spowodowanej zakażeniem koronawirusem u członków ekipy filmu, zdjęcia na planie Don't Worry Darling ponownie ruszyły pełną parą. Po krótkiej kwarantannie do pracy wrócił także Harry Styles, a w sieci pojawiły się właśnie jego nowe zdjęcia z planu produkcji. Harry pojawia się na nich u boku 24-letniej Florence Pugh.

Reżyserowany przez Olivię Wilde film Don't Worry Darling to kolejna po słynnej Dunkierce duża produkcja z udziałem Harry'ego Stylesa.

Obok piosenkarza i wspomnianej już Florence Pugh, w thrillerze występuje także Shia LaBeouf. Akcja filmu rozgrywa się w latach 50. ubiegłego wieku, a zdjęcia powstają obecnie w Palm Springs.

Film ma mieć swoją premierę w 2021 roku, o ile oczywiście koronawirus kolejny raz nie pokrzyżuje planów producentów.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.11.2020

Zobaczcie najnowsze zdjęcia z planu Don't Worry Darling, z niezwykle eleganckim Harrym Stylesem na pierwszym planie!

Sonda
Co myślisz o karierze aktorskiej Harry'ego?