Emma Corrin

i

Autor: Matt Crossick/Press Association/East News

Emma Corrin jest osobą niebinarną. Zapozowała z taśmami spłaszczającymi biust!

2021-07-07 11:55

Emma Corrin to kolejna gwiazda, która ogłosiła, że jest osobą niebinarną i poprosiła o zwracanie się do niej przy pomocy zaimków nie wskazujących na jej płeć. Gwiazda The Crown pokazała też na Instagramie sesję zdjęciową, do której zapozowała z taśmami spłaszczającymi biust. Sprawdźcie szczegóły.

O 25-letniej Emmie Corrin cały świat usłyszał w ubiegłym roku za sprawą jej roli księżnej Diany w serialu The Crown. Młoda aktorka podbiła serca widzów i za swoją kreację zdobyła Złoty Glob. Od kilku tygodni gwiazda pracuje na planie filmu My Policeman u boku Harry'ego Stylesa, który jest zresztą w życiu prywatnym jej dobrym znajomym. Teraz znów jest na ustach wszystkich, a to za sprawą jej coming outu.

Emma Corrin ogłosiła bowiem na Instagramie, że jest osobą niebinarną. Wcześniej na taki krok zdecydowali się m.in. Sam Smith i Demi Lovato.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

- napisała.

Emma Corrin osobą niebinarną

Emma Corrin w nowym poście na Instagramie opublikowała zdjęcia z sesji zdjęciowej, do której pozowała w taśmach spłaszczających biust. Jednocześnie aktorka ogłosiła, że należy do grona osób niebinarnych, a w opisie swojego profilu dodała zaimki she/they, którymi będzie się od teraz posługiwać.

jakiś czas przed zakupem mojego pierwszego bindera, podczas zabawy z @sirdavidsimon, użyliśmy taśm bokserskich, dzięki za uchwycenie tego ze mną, bardzo intymne, bardzo nowe, bardzo fajne. To zupełnie nowa podróż. Wiele zwrotów akcji i zmian i to jest w porządku! Zaakceptujcie to