Emily w Paryżu 3 sezon: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery. Co wiemy o nowych odcinkach?

i

Autor: materiały prasowe Netflix Emily w Paryżu 3 sezon: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery. Co wiemy o nowych odcinkach?

Emily w Paryżu 3 sezon: co wiemy o nowych odcinkach? Zwiastun, fabuła, obsada, data premiery

2022-09-23 13:37

"Emily w Paryżu" powraca z nowymi odcinkami - co już wiemy o 3. sezonie? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie dostępne informacje na temat najnowszej odsłony hitu Netfliksa.

"Emily w Paryżu" zadebiutowała na Netfliksie jesienią 2020 roku i szturmem podbiła serca widzów. Choć serial zgarniał raczej nieprzychylne recenzje, idealnie sprawdza się jako produkcja typu guilty pleasure, przy której możemy wyłączyć myślenie i zrelaksować się po ciężkim dniu, śledząc losy pięknych, bogatych i niezbyt rozgarniętych życiowo ludzi. Przygody Amerykanki podbijającej paryski rynek mody zyskały zatem dużą popularność, która skłoniła giganta streamingowego do stworzenia nie jednej, a aż (przynajmniej na ten moment) trzech kontynuacji. Przed nami 3. sezon "Emily w Paryżu", a w niniejszym artykule zawarłam wszystkie informacje na jego temat, jakimi dotąd podzielili się z nami twórcy.

Emily w Paryżu 3 sezon: o czym będzie nowa seria?

Fabuła najnowszej odsłony "Emily w Paryżu" owiana jest tajemnicą. Wiemy jednak, że tytułowa bohaterka stanie przed nie lada dylematem - wrócić do Stanów Zjednoczonych, czy przyjąć propozycję pracy złożoną przez Sylvie? Nie zabraknie też oczywiście naszego ulubionego wątku, czyli trójkąta miłosnego. Emily wciąż będzie wahać się pomiędzy uroczym Gabrielem, a zawadiackim Alfiem, co z pewnością stanie się przyczyną wielu dramatów. Co ciekawe, jeden z aktorów zasugerował, że w 3. sezonie akcja "Emily w Paryżu" przeniesie się częściowo do Londynu, co miałoby swoje uzasadnienie fabularne - w końcu Alfie obwieścił w poprzedniej serii, że musi wrócić do Anglii. Czy te pogłoski okażą się prawdą? Przekonamy się.

Emily w Paryżu 3 sezon: zwiastun

Na obecną chwilę nie udostępniono zwiastuna 3. sezonu "Emily w Paryżu". Gdy tylko takowy się pojawi, czym prędzej was o tym poinformujemy (i zaktualizujemy niniejszy artykuł). 

ZOBACZ TAKŻE: "Emily w Paryżu 3" - serialowy Gabriel będzie z Emily? Aktor zdradza szczegóły na temat nowych odcinków!

Emily w Paryżu 3 sezon: kiedy premiera nowych odcinków?

Data debiutu 3. serii również nie została ujawniona. Wiemy jedynie, że nowe odcinki mają pojawić się w bibliotece Netfliksa w 2023 roku. W rolach głównych powrócą oczywiście Lily Collins, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Lucas Bravo, Camille Razat oraz Lucien Laviscount.

Sonda
Czekasz na kolejne przygody Emily w Paryżu?

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7