Emily w Paryżu sezon 2

i

Autor: Materiały prasowe Netflix Emily w Paryżu sezon 2 - o której godzinie na Netflix i ile odcinków liczy?

Emily w Paryżu - sezony 3 i 4 potwierdzone! Kiedy premiera? Co wiadomo o nowych odcinkach?

2022-01-11 15:33

Emily w Paryżu to aktualnie jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Losy amerykanki, która wyjechała do stolicy Francji z powodów zawodowych bez znajomości języka, podbiły serca widzów. Dla fanów mamy dobrą informację. Potwierdzono kolejne dwa sezony serialu! Czy wiadomo, kiedy odbędzie się premiera?

Netflix stał się najważniejsza platformą VOD na świecie. Co jakiś czas pojawiają się tam seriale, które zdobywają ogromną popularność. Takim przykładem jest właśnie Emily w Paryżu. O czym jest produkcja? Dwudziestoparoletnia Emily jest ambitną dyrektorką działu marketingu z Chicago, która niespodziewanie otrzymuje pracę marzeń w Paryżu. Gdy jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, młodej kobiecie powierzone zostaje opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Nowe, paryskie życie Emily wypełniają upojne przygody i nieoczekiwane wyzwania - w tym zyskanie sympatii nowych współpracowników, nawiązanie nowych przyjaźni i odnalezienie miłości. Pod koniec 2021 roku premierę miał drugi sezon serialu. Teraz pojawiły się informację o kolejnych dwóch.

Polskie seriale na światowym poziomie. Co trzeba obejrzeć?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Emily w Paryżu - sezon 3 i 4. Co wiadomo?

Emily w Paryżu będzie miała co najmniej dwa sezony więcej. Potwierdziła to Lily Collins, która gra tytułową bohaterkę. - Obudziłam się wcześniej, aby przekazać wam bardzo ekscytujące wieści. Emily w Paryżu wraca z trzecim sezonem. I to nie koniec... również z czwartym sezonem! [...] Nie mogę doczekać się więcej - napisała na Instagramie. Kiedy odbędzie się premiera? Tego jeszcze nie wiadomo. Podejrzewa się, że trzeci sezon pojawi się pod koniec 2022 roku.

Emily w Paryżu - obsada

W serialu występują między innymi:

  • Lily Collins - Emily Cooper
  • Philippine Leroy-Beaulieu - Sylvie
  • Ashley Park - Mindy Chen
  • Lucas Bravo - Gabriel
  • Samuel Arnold - Julien
  • Bruno Gouery - Luc
  • Camille Razat - Camille
  • William Abadie - Antoine Lambert