Emily w Paryżu

i

Autor: Materiały Netflix

Emily w Paryżu 3 - serialowy Gabriel będzie z Emily? Aktor zdradza szczegóły na temat nowych odcinków!

2022-09-20 16:03

Emily zostanie w Paryżu, czy wyemigruje do Londynu? Drugi sezon przeboju Netfliksa zakończył się zaskakująco, a bohaterka stanęła przed ważnym dylematem. Czego się spodziewać w nowych odcinkach? Na ten temat wypowiedział się serialowy Gabriel.

Emily w Paryżu - sezon 3 to kontynuacja, na którą czekają miliony widzów. Przypomnijmy, że zwariowana Amerykanka będzie musiała teraz wybrać, z którym chłopakiem chce związać swoją przyszłość. Zdania widzów są podzielone. Jedni kibicują Alfiemu (w tej roli Licien Laviscount), chociaż zdecydowana większość fanów jest za tym, by ponownie zobaczyć rozkwit miłości między Emily a Gabrielem (Lucas Bravo). Bravo promuje aktualnie film "Ticket to Paradise", gdzie gra u boku Clooneya i Julii Roberts, ale wielu dziennikarzy zamiast pytać o następny projekt aktora, to jest ciekawa, co wydarzy się w Paryżu. Francuz postanowił powiedzieć kilka słów i zdradzić kilka smaczków z kolejnej odsłony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kanibal z Milwaukee doczekał się serialu. Netflix przybliżył przerażające zbrodnie seryjnego mordercy

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Emily w Paryżu 3 zaskoczy widzów? Serialowy Gabriel uchyla rąbka tajemnicy

Lucas Bravo wciela się w produkcji Netfliksa w postać Gabriela, czyli bohatera, który nieźle namieszał w życiu głównej bohaterki. Aktor zdradza, że w nowych odcinkach znowu coś zaiskrzy między nim a Emily, ale to jeszcze nie potwierdza, czy uda im się zbudować stały związek. Podkreśla, że trzeci sezon będzie najbardziej szalony, a sam scenarzysta dał się ponieść fantazji i "oszalał" z pisaniem kontynuacji. Wiemy też, że akcja nadchodzących epizodów będzie miała miejsce nie tylko we Francji, ale również w Londynie.

"Wszystko jest bardziej intensywne. Scenarzysta oszalał z pisaniem tego sezonu, a do tego czerpie inspirację z naszego własnego życia i miejsc, do których chodzimy [...] To będzie szalony sezon" - wspomina Lucas Bravo

Emily w Paryżu - sezon 3. Kiedy premiera?

Przygody młodej Amerykanki cieszą się szczególnym powodzeniem. Tytuł przy każdej swojej premierze staje się liderem w rankingu TOP10 i jest chętnie oglądany na całym świecie. Netflix trzyma jednak swoje plany w tajemnicy i nie potwierdził jeszcze ostatecznej daty premiery. Gdy tylko pojawi się taka informacja, to na pewno poinformujemy was o tym w naszym serwisie.