Emily w Paryżu 3 na pierwszych zdjęciach! Kiedy premiera nowych odcinków na Netfliksie?

2022-09-22 16:29

"Emily w Paryżu" to jeden z najpopularniejszych seriali, jakimi uraczył nas w ostatnich latach Netflix. Już wkrótce Lily Collins powróci w roli średnio rozgarniętej życiowo Emily, a - jak widzimy na pierwszych zdjęciach - sytuacja w jej życiu uczuciowym wcale się nie unormuje.

"Emily w Paryżu" wraca na ekrany, a wraz z nią kolejna porcja miłosnych i zawodowych dramatów. W finale poprzedniej serii główna bohaterka stanęła przed nie lada dylematem - czy przyjmie propozycję Sylvie i zostanie w stolicy Francji na dłużej? Jak potoczy się jej relacja z Gabrielem? I czy pogodzi się z Cami? Pierwsze zdjęcia z 3. sezonu sugerują, że przynajmniej na jedno z tych pytań uzyskamy jednoznaczną odpowiedź.

Emily w Paryżu: pierwsze zdjęcia z 3. sezonu

W nadchodzących odcinkach Emily znów będzie przyjaźnić się z Cami, co widzimy na jednym ze zdjęć promocyjnych. Jej więź z Alfiem jeszcze bardziej się pogłębi, co z kolei sugeruje zakochany wzrok głównej bohaterki. Gabriel nie zniknie jednak z życia ukochanej oraz (raczej) nie da za wygraną. Co ciekawe, jeden z aktorów zasugerował, że akcja 3. sezonu "Emily w Paryżu" zabierze nas również do Londynu - w końcu Alfie wciąż będzie jedną z kluczowych postaci, a - jak wiemy - musi wrócić do Anglii. Pierwsze zdjęcia promujące "Emily w Paryżu 3" znajdziecie w naszej galerii zamieszczonej w górnej części artykułu.

Emily w Paryżu 3 sezon: kiedy premiera?

Przewidywana data premiery 3. sezonu "Emily w Paryżu" nie została jeszcze ujawniona. Spekuluje się jednak, że nowe odcinki zadebiutują na Netfliksie na przełomie 2022 i 2023 roku. W rolach głównych powrócą Lily Collins, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Lucas Bravo, Camille Razat oraz Lucien Laviscount.

Sonda
Czekasz na kolejne przygody Emily w Paryżu?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7