Lily Collins / Emily w Paryżu

i

Autor: Materiały Netflix

Lily Collins weźmie udział w największej kradzieży w historii! To pierwsza taka rola po Emily w Paryżu

2022-09-22 12:01

Lily Collins została złodziejką? Gwiazda Emily w Paryżu zagra w kolejnym serialu, który opowie o jednym z największych napadów w historii kryptowalut. Czy nowa rola będzie równie udana, co rola Amerykanki w przeboju Netfliksa?

Razzlekhan: The Infamous Crocodile of Wall Street - nazwa może trudna do zapamiętania, ale właśnie tak nazywa się nowy serial, w którym zobaczymy Lily Collins. Urodzona w Londynie aktorka ponownie podejmie współpracę ze swoim mężem, Charliem McDowellem. Przypomnijmy, że wspólnie z nim zrealizowała film "Prezent od losu", który miał swoją premierę w marcu 2022. Nadchodzący serial będzie jednak zupełnie inny i zapowiada się na to, że rola Lily może nareszcie odkleić od niej łatkę Paryżanki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brad Pitt został rzeźbiarzem. Jego prace zaskoczyły wszystkich fanów

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Serial "Razzlekhan" - kogo zagra Lily Collins?

Fabuła Razzlekhan: The Infamous Crocodile of Wall Street będzie nawiązywać do głośnego artykułu "The Many Lives of Crypto’s Most Notorious Couple", który ukazał się na łamach magazynu New York. Głównymi bohaterami w tej historii będą Dutch i Razzlekhan - para, która weszła w posiadanie dysku z 3,6 miliardami dolarów w Bitcoinach. Ostatecznie trafili do więzienia, gdzie czekają na swój proces. Lily Collins wcieli się w Heather "Razzlekhan" Morgan. Serial ma byc idealną propozycją dla wszystkich fanów kryminalnych thrillerów z miłością w tle.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

Razzlekhan: The Infamous Crocodile of Wall Street - data premiery

Serial wyprodukuje Searchlight Television, czyli studio, które ma już sobą produkcje oparte na prawdziwych wydarzeniach i kilka nagród - w tym nagrodę Emmy. Wiemy już, że nadchodzący tytuł będzie dostępny na platformie Hulu. Twórcy nie podzielili się jeszcze datą premiery.