Daredevil powróci w nowej odsłonie?! Nowe przecieki zachwyciły fanów Marvela

2022-05-23 16:15 Natalia Nowecka
Daredevil
Autor: materiały prasowe Netflix Daredevil powróci w serialu od Disney +?

Daredevil to zdecydowanie najpopularniejszy z owoców niegdysiejszej współpracy Marvela z Netfliksem. Czy Diabeł z Hell's Kitchen powróci w kolejnej odsłonie? Pojawiły się poważne przecieki na temat serialu Disney + z Mattem Murdockiem w roli głównej! Jest jednak kilka poważnych "ale".

"Daredevil" święcił swojego czasu triumfy na Netfliksie, zaliczając się w poczet najpopularniejszych i najbardziej cenionych seriali platformy. Produkcja oparta na komiksach Marvela doczekała się łącznie trzech sezonów, a następnie - ku wielkiej rozpaczy fanów - została bezceremonialnie skasowana po zerwaniu współpracy Marvela z gigantem streamingowym. Teraz "Daredevil" dostępny jest na platformie Disney +, która - jeśli wierzyć najnowszym przeciekom - powoła do życia kolejną odsłonę przygód Diabła z Hell's Kitchen. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Daredevil powróci w serialu od Disney +?

Pogłoski o tym, jakoby Daredevil miał na dobre powrócić na łono Marvela, krążyły już od dawna. W końcu w serialu "Hawkeye" ponownie spotkaliśmy Kingpina, w którego znów wcielił się Vincent D'Onofrio, a sam Matt Murdock zaliczył cameo w "Spider-Man: No Way Home". Co więcej, wcielający się w Daredevila Charlie Cox bardzo entuzjastycznie wypowiadał się na temat ewentualnej dalszej współpracy z Marvelem. Zatem, jak to jest z tym Diabłem?

Portal Variety podał do informacji, że w Disney + trwają już zaawansowane prace nad serialem od Daredevilu. Padły nawet pierwsze nazwiska twórcze - Matt Corman i Chris Ord mają sprawować funkcje scenarzystów i producentów wykonawczych. Czy Charlie Cox ponownie wcieli się w Matta? Na ten temat przecieki milczą. Podkreślamy również, że samo powstawanie serialu jest obecnie jedynie pogłoską, bowiem żadne oficjalne źródło nie potwierdziło tych rewelacji.

ZOBACZ TAKŻE: Nadchodzi pierwsza porażka Marvela? Zwiastun "She-Hulk" wygląda KOSZMARNIE. Kiedy premiera serialu?

Kolejną istotną kwestią jest to, czy nowy "Daredevil" będzie rebootem, czy też kontynuacją serialu Netfliksa. Tutaj źródła Variety również nie rozstrzygają naszych wątpliwości, jednak na scenę wchodzi The Hollywood Reporter obwieszczając, że all new "Daredevil" będzie... jednym i drugim. Serial miałby zatem przyjąć formułę "The Suicide Squad" Jamesa Gunna i stać w rozkroku pomiędzy kontynuacją, a zupełnie nową wersją. Czy pogłoski te okażą się prawdą? Przekonamy się wkrótce.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy o superbohaterach. TOP5 produkcji superhero

Daredevil: o czym jest serial?

"Daredevil" to opowieść o ulicznym superbohaterze z nowojorskiej dzielnicy Hell's Kitchen. Matt Murdock za dnia jest niewidomym prawnikiem, zaś nocami - tytułowym Diabłem, walczącym z przestępczością. 

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE