Spider-man

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Fan Spider-Mana pobił rekord Guinnessa. Nie uwierzycie, ile razy obejrzał film!

2022-04-23 12:08

Spider-man: Bez drogi do domu to film, który obejrzało wielu widzów. Niektórzy fani postanowili zrobić sobie powtórny seans i zobaczyli go ponownie. Znaleźli się również tacy, który obejrzeli nowe przygody Pająka przynajmniej kilka razy. Pewien Amerykanin ustanowił nawet rekord! Nie uwierzycie, ile razy wybrał się do kina!

Spider-man: No Way Home to kasowy hit, który nie tylko zasilił milionami dolarów portfele producentów, ale również pobił szereg innych rekordów. Po pierwszym weekendzie produkcja z Pająkiem zgromadziła prawie pół miliona widzów na sali kinowej! Tytuł wyprzedził tym wynikiem film "Nie czas umierać" z Danielem Craigiem, który do czasu pojawienia się nowych przygód Spider-mana był liderem w tej kategorii. Wielu fanów wybrało się na seans nawet kilka razy! Wśród nich znalazł się Amerykanin z Florydy, który ustanowił nowy rekord. Nie zgadniecie, ile razy zobaczył historię Petera Parkera.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ciekawostki filmowe i nietypowe rekordy, w które trudno uwierzyć

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Fan Spider-mana wybrał się do kina prawie 300 razy!

Remiro Alanis po raz kolejny został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa i tym razem postawił poprzeczkę naprawdę wysoko. Amerykanin zobaczył film "Spider-Man: No Way Home" aż 292 razy! Do kina wybierał się między 16 grudnia 2021 a 15 marca 2022. Na oglądaniu spędził łącznie 720 godzin. Przy okazji pobił swój poprzedni rekord, kiedy po premierze "Avengers: Koniec gry" pojawił się w kinie 191 razy.

Sonda
Czy Tom Holland powinien ponownie wcielić się w Spider-mana?

Jak wygląda bicie rekordu Guinnessa w oglądaniu filmów?

Oglądanie kilka razy tego samego filmu w kinie wydaje się bardzo prostym zadaniem. Wystarczy odrobina chęci, wolnego czasu i oczywiście pieniędzy. Nic bardzie mylnego. Aby zapisać się do Księgi rekordów Guinnessa, trzeba spełnić kilka ważnych zasad. Sędziowie zaliczą rekord tylko pod warunkiem, kiedy obejrzymy film w całości (wliczając w to napisy końcowe) i skupiając swoją uwagę tylko i wyłącznie na ekranie - bez zaglądania do smartfona, a nawet wychodzenia do toalety.

Filmy o Spider-Manie można oglądać w nieskończoność. Podobnie jak słuchać kultowej WKRĘTARKI.

Sprawdźcie, kogo Albert z ESKI wkręcił tym razem! :)

Listen to "Kolizja" on Spreaker.