Fan Spider-Mana pobił rekord Guinnessa. Nie uwierzycie, ile razy obejrzał film!

2022-04-23 12:08 Leon Pietrzak
Spider-man
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Spider-man: Bez drogi do domu to film, który obejrzało wielu widzów. Niektórzy fani postanowili zrobić sobie powtórny seans i zobaczyli go ponownie. Znaleźli się również tacy, który obejrzeli nowe przygody Pająka przynajmniej kilka razy. Pewien Amerykanin ustanowił nawet rekord! Nie uwierzycie, ile razy wybrał się do kina!

Spider-man: No Way Home to kasowy hit, który nie tylko zasilił milionami dolarów portfele producentów, ale również pobił szereg innych rekordów. Po pierwszym weekendzie produkcja z Pająkiem zgromadziła prawie pół miliona widzów na sali kinowej! Tytuł wyprzedził tym wynikiem film "Nie czas umierać" z Danielem Craigiem, który do czasu pojawienia się nowych przygód Spider-mana był liderem w tej kategorii. Wielu fanów wybrało się na seans nawet kilka razy! Wśród nich znalazł się Amerykanin z Florydy, który ustanowił nowy rekord. Nie zgadniecie, ile razy zobaczył historię Petera Parkera.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ciekawostki filmowe i nietypowe rekordy, w które trudno uwierzyć

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Fan Spider-mana wybrał się do kina prawie 300 razy!

Remiro Alanis po raz kolejny został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa i tym razem postawił poprzeczkę naprawdę wysoko. Amerykanin zobaczył film "Spider-Man: No Way Home" aż 292 razy! Do kina wybierał się między 16 grudnia 2021 a 15 marca 2022. Na oglądaniu spędził łącznie 720 godzin. Przy okazji pobił swój poprzedni rekord, kiedy po premierze "Avengers: Koniec gry" pojawił się w kinie 191 razy.

Sonda
Czy Tom Holland powinien ponownie wcielić się w Spider-mana?

Jak wygląda bicie rekordu Guinnessa w oglądaniu filmów?

Oglądanie kilka razy tego samego filmu w kinie wydaje się bardzo prostym zadaniem. Wystarczy odrobina chęci, wolnego czasu i oczywiście pieniędzy. Nic bardzie mylnego. Aby zapisać się do Księgi rekordów Guinnessa, trzeba spełnić kilka ważnych zasad. Sędziowie zaliczą rekord tylko pod warunkiem, kiedy obejrzymy film w całości (wliczając w to napisy końcowe) i skupiając swoją uwagę tylko i wyłącznie na ekranie - bez zaglądania do smartfona, a nawet wychodzenia do toalety.

Filmy o Spider-Manie można oglądać w nieskończoność. Podobnie jak słuchać kultowej WKRĘTARKI.

Sprawdźcie, kogo Albert z ESKI wkręcił tym razem! :)

Listen to "Kolizja" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE