TOP5 niewykorzystanych potencjałów

i

Autor: materiały prasowe Netflix

Seriale Netfliksa, które skasowano stanowczo zbyt szybko. TOP5 zmarnowanych potencjałów

2022-04-08 19:31

Netflix rokrocznie wypuszcza na rynek całą masę seriali. Jedne z nich otrzymują zamówienia na kolejne sezony i nierzadko ciągną się w nieskończoność, inne zaś dokonują żywota stanowczo zbyt wcześnie. Dziś skupimy się na tych drugich. Które seriale Netflix skasował zbyt wcześnie?

Historia zna wiele przypadków seriali, które trwały zdecydowanie zbyt długo (spójrzcie chociażby na "The Walking Dead", czy "Riverdale"). Można wysnuć wręcz wniosek, że granicą dobrego smaku jest pięć sezonów (choć i tu zdarzają się wyjątki), po których niemal żaden serial nie jest w stanie utrzymać dobrego poziomu. Dziś będzie jednak o serialach, które zapowiadały się obiecująco, jednak Netflix z jakiegoś powodu postanowił z nich zrezygnować. Przed wami 5 takich przypadków.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

Seriale Netfliksa, które skasowano zbyt szybko [TOP5]

Zanim przejdziemy do galerii 5 seriali Netfliksa, które skasowano zbyt szybko, wyjaśnijmy kilka kwestii. Po pierwsze - skupiamy się tutaj zarówno na odcinkowych produkcjach, które odpadły już po pierwszym sezonie, jak i tych, które rozwijano latami tylko po to, by w pewnym momencie podciąć im skrzydła (a wciąż mogły mieć wiele do zaoferowania). 

Po drugie - nie znajdziecie tu "Mindhuntera", a powód jest bardzo prosty - ten genialny kryminał nie został oficjalnie skasowany (zatem 3. sezon może jeszcze powstać).

ZOBACZ TAKŻE: Krótkie seriale na Netflix, które musisz zobaczyć. Te tytuły obejrzysz nawet w jedną noc!

Przechodząc w końcu do meritum - w poniższej galerii znajdziecie 5 nieodżałowanych seriali, które Netflix postanowił ukatrupić, zanim na dobre się rozkręciły.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale oryginalne Netflix. Z których produkcji możemy być najbardziej dumni?

Sonda
Wolisz Netfliksa, czy HBO Max?