Polecajki

Najlepsze seriale o superbohaterach. 5 tytułów, które dowodzą, że superhero lepiej sprzedaje się w odcinkach

2024-01-18 23:40

Kino superbohaterskie jest na topie już od wielu lat, jednak na polu serialowym stawia dopiero pierwsze poważne kroki. Kilka seriali z ostatnich lat dowodzi, że trykociarze sprawdzają się nie tylko w widowiskowych blockbusterach, które podziwiać możemy na wielkich ekranach kin, ale także w znacznie bardziej kameralnym formacie.

Seriale o superbohaterach coraz bardziej nas zaskakują. Dotąd pojawiały się raczej rzadko i prezentowały dość przeciętny poziom, z uwagi na generyczność i stosunkowo niski budżet. Wszystko zmieniło jednak pojawienie się platform streamingowych pokroju Disney + i HBO Max. Teraz seriale superhero w niczym nie ustępują wysokobudżetowym i zrealizowanym z rozmachem filmom, a pokuszę się nawet o stwierdzenie, że w większości przypadków biją je na głowę. Dziś wyłoniłam dla was 5 tytułów na poparcie mojej tezy.

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze filmy o superbohaterach. TOP5 produkcji superhero

Najlepsze seriale o superbohaterach [TOP5]

Zatem, które seriale o superbohaterach zasługują na szczególne wyróżnienie? Zajrzycie do naszej galerii i przekonajcie się sami. Spoiler alert: znajdziecie tam NIE TYLKO produkcje Marvela i DC.

ZOBACZ TAKŻE: Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

Jak dobrze znasz seriale Marvela? QUIZ dla fanów trykociarzy Domu Pomysłów

Pytanie 1 z 10
Matt Murdock aka Daredevil nocą był superbohaterem, za dnia zaś...
Seriale Marvela - quiz
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3