Najlepsze seriale o superbohaterach. TOP5 tytułów, które dowodzą, że superhero lepiej sprzedaje się w odcinkach

2022-03-30 19:12 Natalia Nowecka
Które seriale o trykociarzach warto obejrzeć?
Autor: materiały prasowe Amazon Prime Video; Disney +; HBO Max

Kino superbohaterskie jest na topie już od wielu lat, jednak na polu serialowym stawia dopiero pierwsze poważne kroki. Kilka seriali z ostatnich lat dowodzi, że trykociarze sprawdzają się nie tylko w widowiskowych blockbusterach, które podziwiać możemy na wielkich ekranach kin, ale także w znacznie bardziej kameralnym formacie.

Seriale o superbohaterach coraz bardziej nas zaskakują. Dotąd pojawiały się raczej rzadko i prezentowały dość przeciętny poziom, z uwagi na generyczność i stosunkowo niski budżet. Wszystko zmieniło jednak pojawienie się platform streamingowych pokroju Disney + i HBO Max. Teraz seriale superhero w niczym nie ustępują wysokobudżetowym i zrealizowanym z rozmachem filmom, a pokuszę się nawet o stwierdzenie, że w większości przypadków biją je na głowę. Dziś wyłoniłam dla was 5 tytułów na poparcie mojej tezy.

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze filmy o superbohaterach. TOP5 produkcji superhero

Najlepsze seriale o superbohaterach [TOP5]

Zatem, które seriale o superbohaterach zasługują na szczególne wyróżnienie? Zajrzycie do naszej galerii i przekonajcie się sami. Spoiler alert: znajdziecie tam NIE TYLKO produkcje Marvela i DC.

Sonda
Lubisz seriale o superbohaterach?

ZOBACZ TAKŻE: Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE