Disney + w Polsce

i

Autor: materiały prasowe Disney

Disney + w Polsce: data premiery ujawniona! [CENA, OFERTA]

2022-03-29 10:33

Disney + już wkrótce zawita w naszym kraju. Kiedy premiera platformy w Polsce i jak wygląda cennik? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze szczegóły związane ze startem Disney+ w Polsce i przybliżamy ofertę serwisu. Ta robi wrażenie!

Na ten dzień czekaliśmy od niespełna trzech lat. Disney + WRESZCIE zadebiutuje w Polsce. Myszka Miki nieco się ociągała, jednak jak to mówią - lepiej późno, niż wcale. Polski oddział Disneya ogłosił właśnie dokładną datę premiery serwisu w naszym kraju, ujawniając także cenę i ofertę. Warto było czekać.

ZOBACZ TAKŻE: MORBIUS - Jared Leto o swojej nowej roli. Kim jest tytułowy bohater?

Disney + w Polsce: DATA PREMIERY i CENA

Zgodnie z obietnicą złożoną przed kilkoma miesiącami, Disney + zawita w naszym kraju latem tego roku, a dokładniej 14 czerwca 2022. Usługa kosztować nas będzie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej.

Użytkownicy Disney+ będą mogli korzystać z najwyższej jakości serwisu, nawet na czterech urządzeniach jednocześnie. Przy wybranych tytułach będą mieć dostęp do funkcji IMAX Enhanced. Jednocześnie dostaną możliwość nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mogli ustawić do siedmiu profili, w tym dostosowany specjalnie dla dzieci profil dziecięcy, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale kwiecień 2022 - Netflix, HBO, Player. Premiery i zapowiedzi

Disney + w Polsce: OFERTA. Co obejrzeć na platformie?

Disney +to istny raj zarówno dla wielbicieli kultowych animacji studia, jak i fanów MarvelaStar Warsów i National Geographic. W ofercie serwisu znajdziemy między innymi wszystkie filmy i seriale MCU, łącznie z debiutującym wkrótce "Moon Knightem" i "Ms. Marvel", która wystartuje tuż przed premierą Disney + w Polsce, a także wszystkie produkcje ze świata "Gwiezdnych wojen" (łącznie z "Mando" i "Obi-Wanem Kenobim") i oscarowe hity od Disneya i Pixara jak "Luca", "Nasze magiczne Encanto" i "Cruella".

To jednak nie wszystko. Miłośnicy dokumentów również znajdą coś dla siebie, tak samo jak fani kultowych "Simpsonów" i głośnych "Chirurgów". Słowem: czeka nas lato pełne filmów i seriali!

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy o superbohaterach. TOP5 produkcji superhero

Sonda
Czy wykupisz dostęp do Disney+?
Skandal na Oscarach! Will Smith uderzył prowadzącego