Black Mirror

i

Autor: materiały prasowe Netflix Black Mirror 6 powstanie! Kiedy premiera i co już wiemy o nowych odcinkach Czarnego Lustra?

Black Mirror powróci! Netflix jednak zamówił kolejny sezon popularnego serialu. Kiedy premiera i co już wiemy?

2022-05-16 16:34

Black Mirror 6 jednak powstanie. Netflix zaskoczył wszystkich i ogłosił zamówienie kolejnej serii turbopopularnego serialu. Co już wiemy o nowych odcinkach i kiedy możemy spodziewać się premiery?

"Black Mirror" nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Głośny serial zapoczątkowany przez brytyjską stację Channel 4, a następnie przejęty przez Netfliksa, stał się ogólnoświatowym fenomenem, a fani od długiego czasu błagali o więcej. Ich modły zostały wreszcie wysłuchane.

Black Mirror 6. sezon: Netflix zamówił kolejne odcinki

Jak podaje serwis Variety, Netflix pracuje obecnie nad 6. sezonem "Black Mirror" (w polskiej wersji językowej "Czarne Lustro"), a castingi ruszą już wkrótce. Choć gigant streamingowy nie potwierdza tych informacji, źródła serwisu donoszą, że nowa seria ma być dłuższa od poprzedniej, która liczyła zaledwie trzy odcinki. Co więcej, twórcy mają stawiać na bardziej kinowy format, przez co odcinki będą nie tylko długie, ale też skonstruowane tak, by każdy z nich przypominał pełnoprawny film. 

W obecnej sytuacji wielu z was z pewnością zastanawia się, kiedy odbędzie się premiera "Black Mirror 6". Niestety, informacja ta nie została jeszcze ujawniona. Śmiało możemy jednak założyć, że do debiutu nie dojdzie wcześniej, niż w drugiej połowie 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix MAJ 2022 - najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

Black Mirror: o czym jest serial?

"Black Mirror" to serialowa antologia autorstwa Charliego Brookera, gdzie każdy odcinek przedstawia odrębną historię. Wszystkie łączy jednak motyw przewodni, czyli niepokój wywołany realiami współczesnego świata i zagrożeniem, jakie stanowić może rozwój technologii. 

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale grozy. TOP5 horrorów w odcinkach, które przerażą absolutnie każdego

Black Mirror: gdzie oglądać?

"Black Mirror" liczy obecnie pięć sezonów i wszystkie je znajdziecie w bibliotece platformy Netflix. W serialu wystąpiło wiele gwiazd światowego formatu, w tym między innymi Hayley Atwell, Anthony Mackie (Marvel), Daniel Kaluuya ("Uciekaj!"), Oona Chaplin ("Gra o tron") oraz Miley Cyrus.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?