FAME MMA 14 LIVE - RELACJA ONLINE 14.05.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

i

Autor: FAME MMA FAME MMA 14 LIVE - RELACJA ONLINE 14.05.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

FAME MMA 14 LIVE - RELACJA ONLINE 14.05.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

2022-05-15 0:17

Fame MMA 14 live - wyniki na żywo przydadzą się wielu osobom! Kto wygrał na Fame MMA 14? Czy Alan Kwieciński poradził sobie z Mateuszem Murańskim, a Piotr Szeliga pokonał Normana Parke? Jak wyglądała walka Agaty Fagaty Fąk z Moniką Kociołek? Czy wyniki Fame MMA 14 są zaskakujące? Kto wywalczył mistrzostwo w kategorii do 77 kilogramów? Jeśli nie możecie oglądać Fame MMA 14 PPV to mamy dla was niespodziankę, a jednocześnie idealną alternatywę. Przygotowaliśmy dla was Fame MMA 14 online relację minuta po minucie. Dzięki niej będziecie na bieżąco z tym, co się dzieje w okrągłych klatkach w Krakowie. Relacja na żywo z Fame MMA 14 live czeka już na was!

Spis treści

 1. Fame MMA 14 NA ŻYWO - WALKI
 2. Fame MMA 14 - ZAWODNICY

FAME MMA 14 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO [RELACJA ONLINE 14.05.2022]

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

0:40

Fame MMA 15: DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 15?
Fame MMA 15: DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 15?

Dziękujemy, że byliście z nami! Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z Wami przy okazji Fame MMA.

0:35

Boxdel i Wojtek Gola: To była jedna z najbardziej emocjonujących gal. Dziękujemy, że byliście z nami!

0:35

Mateusz Tromba Trąbka: - Jestem szczęśliwy. Jestem skupiony na tej wygranej od samego początku. Wykonałem robotę w debiucie, u siebie, w Krakowie. Dziękuję, że jesteście! Dostałem w oko i nic nie widziałem do końca pierwszej rundy. 

Tomasz Gimper Działowy: - Podobało mi się. Tromba, szacun. Dobrze przygotowany. Jaram się! Mateusz jest dobry parterowo.

0:30

 • II RUNDA: Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy

Drugą rundę lepiej zaczął Tromba, który zaserwował swojemu rywalowi potężny low-kick. Mocno zmęczony Gimper od początku, którego łatwo powala Tromba. Dwie minuty przed końcem miał dosiad, ale postanowił chwilę odpocząć. Odpoczął i rozpuścił dłonie, starał się bronić Tomasz Działowy. W pewnym momencie Trąbka zapytał sędziego, czy naprawdę ma go jeszcze uderzać, bo jego rywal mało reaguje. Jeszcze kilka ciosów i koniec! 

Mateusz Trąbka wygrywa!

0:25

 • I RUNDA: Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy

Zaczął pierwszy uderzać Gimper - lewym na prawy. 15 sekunda rundy i mieliśmy klincz, po którym szukał sprowadzenia na matę Tromba. Wybronił się Tomasz Działowy. 40 sekunda walki odczuł mocne ciosy Mateusz Trąbka i nerwowo zaczął uciekać. W połowie pierwszej rundy walka przeniosła się do parteru: od góry był Mateusz Trąbka. Dosiad i zaczął rozpuszczać swoje pięści. Kilka uderzeń dotarło do głowy Działowego. 

Prawdopodobnie runda wygrana przez członka Ekipy Friza!

0:17

Tomasz Gimper Działowy - Mateusz Tromba Trąbka

170 WZROST (CM) 180
178 ZASIĘG RĄK (CM) 180
79 WAGA (KG) 88

0:14

Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WYNIK walki na Fame MMA 14, 14.05.2022
Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WYNIK walki na Fame MMA 14, 14.05.2022
 • WALKA WIECZORU: Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy

0:13

Marcin Xayoo Majkut: Jak dostałem w twarz na początku pierwszej rundy to do mnie doszło, że walczymy. Mam kontrakt na dwie walki a obie są w K1. 

Sergiusz Nitro Górski: - Chcę podziękować Xayoo, bo dał dobrą walkę. Nie chcę na razie walczyć i brać za to pieniądze. Może kiedyś wrócę. Nie zaskoczył mnie mój rywal. Myślałem, że będzie silny i był silny. Myślałem, że na początku się na mnie rzuci. Pierwszy ja go trafiłem, a później się obudził. 

0:07

 • I RUNDA: Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event

Walka rozpoczęła się od dwóch kopnięć ze strony Xayoo. Nitro uderzył sierpowym swojego rywala, co poirytowało Majkuta. Ruszył agresywnie kilka uderzeń, kolano i upadł Nitro. Mieliśmy liczenie, ale Górski wrócił do walki. Mocnymi ciosami próbował wycelować Nitro. Dwie minuty do końca Nitro nie miał już sił. Drugie liczenie po mocnych ciosach. Kilkanaście sekund przed końcem pierwszej rundy Górski wystraszył się nadchodzącego ciosu i specjalnie upadł. Sędzia przerwał pojedynek i zdyskwalifikował popularnego Youtubera!

0:01

Tak wyglądała twarz Moniki Kociołek

23:57

 • WALKA NUMER 9: Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event (K1-3x3min)

23:56

WAŻNENorman przekazał 10.000 zł ze swojego wynagrodzenia za tę walkę, na pomoc w rehabilitacji Rafała Antończaka. Szeli, dokładamy do tego 30.000 zł od FAME! Trzymamy kciuki za Trenera Rafała i jego powrót do zdrowia.

23:52

Agata Fagata Fak: - Jestem w szoku, nie wierzę, że to się stało. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki. Nie wiem, co powiedzieć. Nie wiem, z kim bym chciała walczyć. Teraz krótka przerwa, mam nadzieję, że pokazałam progres. 

Monika Kociołek: - Czuję się dobrze, gratuluję Fagacie. Była lepsza. Cieszę się, że przewalczyłam trzy rundy. Chciałbym podziękować trenerowi. 

23:55

23:50

 • WYNIK WALKI: Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event

Agata Fagata Fąk wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

23:49

 • III RUNDA: Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event

Fagata na początku trzeciej rundy celnie trafiła w twarz swojej rywalki. Narożnik pod dowództwem Przemka Szyszki cały czas podpowiada Agacie, żeby raz szła w prawo, a raz w lewo. Narożnik Moniki Kociołek natomiast mówi, że to właśnie Mona powinna zaczynać pierwsza akcję. Częściej w tej rundzie trafiała w twarz Fagata. 1:15 min do końca mocny lewy i prawy, który odczuła Kociołek! Twarz mocno już zakrwawiona. Polowała cały czas Agata Fąk, a Monika Kociołek marzyła o tym, by walka już się skończyła. 

23:46

23:41

 • II RUNDA: Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event

Fagata nacierała na swoją rywalkę od początku drugiej rundy, ale 20 sekundzie Kociołek trafiła celnie w twarz. Odskoczyła głowa Fagaty, która nieustannie szła do przodu. Sprytnie ucieka Mona, która powoli traciła kontrolę nad pojedynkiem. Skutecznie skraca dystans Fąk, ale cały czas ruchliwa Kociołek. Ruszyła Fagata, ale po raz kolejny nadziała się na cios Moniki. Upadła, ale nie wykorzystała swojej szansy członkini Team X 2. Czuła te ciosy Monika Kociołek, jej twarz jest coraz bardziej rozbita!

23:35

 • I RUNDA: Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event

Pierwsze bomby z obu stron w pierwszych sekundach i chwila spokoju. Będzie próbować wykorzystać swój zasięg rąk Kociołek. Prawy mocny ze strony byłej członkini Teamu X i zachwiała się Fąk. Agata szuka skrócenia dystansu i nadziewa się na mocne uderzenia. 1:23 min do końca lewy prosty ze strony Fagaty i wycofana od tego momentu Monika Kociołek. Potężne ciosy zrobiły na niej wrażenie. Fagata cierpliwie szachowała swoją rywalkę. Fagata czuła krew i cały czas szła do przodu! Ewidentnie przejęła kontrolę i runda dla niej!

23:35

Monika Kociołek - wiek, bez makijażu, wzrost, waga, chłopak, rodzeństwo, walka. Kim jest?
Monika Kociołek - wiek, bez makijażu, wzrost, waga, chłopak, rodzeństwo, walka. Kim jest?
 • Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event

163 WZROST (CM) 173
175 ZASIĘG RĄK (CM) 174
58 WAGA (KG) 57

23:29

 • WALKA NUMER 7: Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event

23:23

Gotowi na kolejny pojedynek? Czas na drugą walkę kobiet!

23:11

Boxdel: - Kubańczyk cały czas trafiały mu się kontuzje. Z racji, że pas mistrzowski powinien być płynny, czyli przechodzić z ręki do ręki. Czekamy na Kubę.

23:09

23:09

Kubańczyk z powodu problemów zdrowotnych wakuje honorowo pas federacji Fame MMA! Obiecał, że wróci po niego w przyszłym roku.

22:58

Na scenie Kubańczyk i WacToja! Raperzy grają premierowo utwór Piątek!

22:57

Norman Parke powiedział, że przekaże 10 tysięcy złotych dla trenera Piotra Szeligi, który jest w złym stanie. 

22:54

Piotr Szeliga: - Chciałem dobrze, a jednak Norman był lepszy dzisiaj. Miał większe doświadczenie, szacunek dla niego. Żeby wyjść do klatki rzymskiej trzeba mieć jaja. Zostawiliśmy całe serducho. Mieliśmy plan na niego, ale jego doświadczenie i umiejętności, w tym przeszkodziły. Daleka droga przede mną. Chcę dawać coraz lepsze walki, chcę robić show.  

22:53

Norman Parke rzucił wyzwanie Michałowi Boxdelowi Baronowi! Przyjął i zapewne zobaczymy włodarza w kolejnej walce!

22:51

22:49

 • WYNIK WALKI: Piotr Szeliga - Norman Parke

Wygrana Normana Parke przez techniczny nokaut w drugiej rundzie!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

22:48

Piotr Szeliga - Norman Parke: WYNIK WALKI 14 maja 2022. Kto wygrał na Fame MMA 14?
Piotr Szeliga - Norman Parke: WYNIK WALKI 14 maja 2022. Kto wygrał na Fame MMA 14?

Norman Parke - klasa! Podziękował Piotrkowi Szelidze za ten pojedynek.

22:45

 • II RUNDA (MMA): Piotr Szeliga - Norman Parke

Precyzyjniejszy, szybszy w boksie był Norman Parke. Szeliga rozpoczął drugą rundę od próby kopnięcia w twarz. Sprytnie uciekł Stormin, ale chwilę później Irlandczyk przeniósł walkę do parteru. Powalił dużo cięższego od siebie. Dysproporcja umiejętności na korzyść Parke i to widać wyraźnie. Potwornie zmęczony tym starciem Polak, obijany przez długi czas w parterze od tyłu. Sędzia przerwał pojedynek. Popis umiejętności Normana Parke. 100 procent na korzyść Irlandczyka. Szacunek!

22:44

 • I RUNDA (boks w małych rękawicach): Piotr Szeliga - Norman Parke

Ruszył na początku Piotr Szeliga, rozpuścił ręce, chciał urwać głowę swojemu rywalowi. Kilka celnych ciosów Szeliegego, ale oddawał Norman. Irlandczyk w pierwszej minucie celniejszy. 1:48 min do końca, trafił Parke i powalony Piotr Szeliga! Sędzia liczył Polaka. 1:15 do końca rozpuścił ręce Norman Parke i chwiał się na nogach Polak. Duża przewaga Stormina, świetna dyspozycja i mocno zamknięty dostęp do twarzy. Bliski skończenia Szeligi w 25 sekundy.

W rzymskiej klatce wygrał Norman Parke! Pół przytomny wrócił do swojego narożnika Szeliga.

22:36

Piotr Szeliga - wzrost, wiek, hokej, dziewczyna, waga, walki, życiorys. Kim jest Szeliga?
Piotr Szeliga - wzrost, wiek, hokej, dziewczyna, waga, walki, życiorys. Kim jest Szeliga?

Kto wygra ten pojedynek? Faworytem kibiców jest Piotr Szeliga!

22:31

WALKA NUMER 6: Piotr Szeliga - Norman Parke

 • 176 WZROST (CM) 180
 • 179 ZASIĘG RĄK (CM) 184
 • 97 WAGA (KG) 86

22:24

Wyświetlany jest materiał, w którym Krzysztof Rozpara wcielił się w roli reportera. Rozmawia z producentem komory fotogrametryczna, czyli skanera. To urządzenie pozwala przenieść człowieka do świata wirtualnego. 

22:16

Kubańczyk zapowiedział, że jeszcze dziś podczas Fame MMA ogłosi, jakie będą jego dalsze losy w federacji!

22:12

Maksymilian Wiewiórka: - Trudniej się broni pasa niż się go zdobywa. Była duża presja, a nie przygotowałem się tak dobrze jak do poprzedniej walki. Trochę się bałem, że się nie uda.

Krystian Wilczak: - Trochę nie wyszło. Przeleżał mnie. Myśleliśmy, że będzie inaczej. Narzuciłem sobie presję byłem zbyt pewny. 

22:08

WYNIK WALKI: Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak

 • Maksymilian Wiewiór Wiewiórka wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

22:03

Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: WYNIK WALKI na Fame MMA 14
Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: WYNIK WALKI na Fame MMA 14
 • III RUNDA: Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak

Ruszył trzeci raz Wilczak, próba celnego kopnięcia, ale pośliznął się Krycha. Wykorzystał to Wiewiór, który zadał kilka celnych ciosów, ale ostatecznie przeniósł walkę do parteru. Z górnej pozycji Wiewiórka i kontrolował walkę, bo wiedział, że wygrywa. Minutę przed końcem próbował się wydostać Wilczak, ale przy tym poziomie zmęczenia nie było to możliwe. Maksymilian Wiewiórka wygrywa i broni pas. Pierwsza porażka Krystiana Wilczaka w federacji Fame MMA!

22:03

22:02

Prawdopodobnie po dwóch rundach wygrywa Maksymilian Wiewiórka. Jest coraz bliżej obronienia mistrzowskiego pasa. 

21:59

 • II RUNDA: Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak

Krycha szybko podbiegł do swojego rywala na początku drugiej rundy, ale znów mieliśmy kilkanaście sekund badania. Wilczak kilka razy trafił w twarz swojego rywala, ale nie zrobiło to na nim wrażenia. Sporo czarowania, szukania i uderzeń w powietrze z dwóch stron. Półtorej minuty drugiej rundy więcej aktywności i celniejszych ciosów z obu stron. 46 sekund do końca próbował obalić Wiewiór i to znów się udało. Jednak do żadnej groźnej sytuacji tam nie doszło.

21:53

 • I RUNDA: Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak

Ruszył agresywnie do przodu Krycha. Po 30 sekundach badania próba obalenia ze strony Wiewióra i to się udało. Wiewiórka przeniósł pojedynek do swojego królestwa. Próbował zastosować duszenie trójkątne i szybko zakończyć pojedynek. Wilczak leży obok swojego narożnika, który cały czas mu podpowiada. 40 sekund przed końcem Wiewiórka centymetr po centymetrze próbował przejść do dosiadu obecny mistrz. 8 sekund przed końcem przetrwał i wydostał się Krycha.

I runda dla Wiewiórki.

21:48

WALKA NUMER 5: Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak

 • walka o pas w kategorii do 77 kilogramów


21:47

Adam AJ Josef wygrywa z Mateuszem FitLovers Januszem!

21:44

Adam AJ Josef: - Na sparingach moi przeciwnicy poddawali się po kolanach. Znaleźliśmy u mnie Złotego Graala. Kolana dużo mniej energii zużywają. Robert Karaś pozdrawiam Cię, szkoda, że Cię nie było. Szykowałem się na ciebie. Mam nadzieję, że wrócisz do zdrowia, może jakiś sparing zrobimy. 

21:43

Nie chciał opuścić klatki Mateusz Janusz. Lekarze namówili Fit Loversa mówiąc: "jesteś odłączony"

21:41

Sędzia nie miał wątpliwości przerwał pojedynek. Nosze w oktagonie, a na nich opuści halę Mateusz Fit Lovers Janusz.

21:41

 • I RUNDA: Mateusz Fit Lovers Janusz - Adam Aj Josef

Rozpoczęła się walka od kopnięć ze strony Adama Josefa. Kilka szybkich uderzeń ze strony Fit Loversa i padł na deski Josefa. Chwilę później tornado ciosów z obu stron. Mocny błąd ze strony AJ i został upomniany przez sędziego. Sporo ciosów z obu stron, ale mocnym prawym sierpowym trafił Josef i upadł Mateusz Janusz. Liczony Fit Lovers wstał, ale kontynuował swoje dzieło Adam Josef. KOLANO I KONIEC! Janusz powalony!

21:33

Adam Aj Josef - Mateusz Fit Lovers Janusz

 • 191 WZROST (CM) 177
 • 203,5 ZASIĘG RĄK (CM) 186
 • 98 WAGA (KG) 69

21:30

 • WALKA NR 4: Mateusz Fit Lovers Janusz - Adam Aj Josef (K1 - 3 RUNDY)

21:25

Mateusz Muran Murański: - Wygrałem tę walkę wczoraj na ważeniu, dzisiaj oddaję mu szacunek. Nie spodziewałem się jego zapasów, ale w tych zapasach byłem lepszy. Arek Tańcula i wzywam do walki o pas Kubańczyka, a także Popka.

Alan Kwieciński: - Nie odczułem ciosu, który mnie powalił. Kraków kocham Was! Nie udało się dzisiaj, moim zdaniem wygrałem jednym punktem, ale moi drodzy, to co się tu dzieje dałem serducho, czułem, że coś jest nie tak. Mam nadzieję, że stoczymy drugą walkę.  

21:22

 • Wynik walki Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński

Po trzech emocjonujących rundach sędziowie punktowali:

 • Czajka: Murański 29:28
 • Porębski: Kwieciński 29:28
 • Bońkowski: Murański 29:28 

WYGRYWA MATEUSZ MURAN MURAŃSKI!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

21:18

 • III RUNDA: Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński

Od początku trzeciej rundy spróbował obalić Murański i to mu się udało. 10 kilogramów przewagi na korzyść Mateusza, więc w parterze Kwieciński miał problemy. 1:40 min próba przechwycenia głowy ze strony Alanika, ale znów to gabaryty przeważyły o przewadze w parterze. Minutę przed końcem sędzia podniósł walkę. Mocny lewy Murana, ale nie zrobił wrażenia na Kwiecińskim. Alan niespodziewanie ruszył w nogi rywala i powalił go na deski. Alan próbował rozpuścić ręce, ale to mu się nie udało. Będziemy mieć decyzję sędziów!

21:13

 • II RUNDA: Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński

Odwrotna pozycja Mateusza Murańskiego. 15 sekunda drugiej rundy uderzył Muran i padł jak rażony piorunem Kwieciński, ale nie wykorzystał tego syn Jacka. Murański w parterze za sprawą większej wagi miał przewagę w parterze. W pewnym momencie blisko poddania Muran przez balachę! Co to jest za walka!

21:13

21:11

Narożnik Alanika krzyczał "nie pajacuj", a chwilę później dziwna próba przeniesienia do parteru. Dzięki temu prawdopodobnie wygrał pierwszą rundę! Ciekawe zakończenie. 

21:08

Mateusz Murański - Alan Kwieciński: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał 14.05.2022?
Mateusz Murański - Alan Kwieciński: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał 14.05.2022?
 • I RUNDA: Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński

Rozpoczęli spokojnie, obaj zdystanowani przez 20 sekund. Później kopnięcie ze strony Alanika, ale szybko się wycofał. Obaj ruchliwi, szybcy od początku. Mateusz Murański poluje na to jedno jedyne uderzenie, ale musi na to uważać, bo Kwieciński jest bardzo doświadczony. Półtorej minuty przed końcem pierwszej rundy ostry lewy cios ze strony Murana, ale trzyma się na nogach Kwieciński. 

21:05

WALKA NR 3: Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński

20:58

Jesteście gotowi? Przed nami rozwiązanie największego konfliktu na Fame MMA 14!

20:53

Rozpoczęcie drugiej części Fame MMA 14 zostało uczczone oficjalnym utworem promującym galę:

20:50

PPV Fame MMA 14 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]
PPV Fame MMA 14 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

Oficjalna prezentacja zawodników Fame MMA 14! Za chwilę trzecia walka i będzie się działo!

20:47

Dawid Malczyński po walce: - Powiem Wam tak. Nigdy nie wezmę walki, kiedy na przeciwnika jest taki niski kurs. Presja mnie dopadła, ale puściła i wygrałem! Trzy low-kicki weszły i spoko. Obiecuję, że jeszcze zdobędę ten pas i będę mistrzem.

20:42

 • I RUNDA: Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński

Hejter jak zawsze ruszył do przodu i wywiera presję. Nie bał się odpowiedzi ze strony Malczyńskiego, który stara się pracować poza dystansem. Prawy lewy na głowę Słońskiego i odczuł ten cios. Później lewy krótki sierpowy i w parterze seria młotków! Malczyński wygrywa!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

20:41

ZACZYNAMY! Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński

20:32

Dawid Malczyński - wzrost, wiek, Fame MMA, waga, walki, dziewczyna, Instagram
Dawid Malczyński - wzrost, wiek, Fame MMA, waga, walki, dziewczyna, Instagram

WALKA NR 2: Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński

20:30

Wiktoria Jaroniewska wygrała z Katarzyną Laluną Alexander! Sędziowie punktowali:

 • Czajka: Wiki 29:28
 • Porębski: Laluna 29:28
 • Bońkowski: Wiki 29:28

20:23

 • III RUNDA: Wiktoria Jaroniewska - Katarzyna Laluna Alexander

Nie było żadnych zmian, jeśli chodzi o rozpoczęcie rundy. Czyhająca na swoje okazje Laluna i dystansująca się Jaroniewska. 60 sekund przed końcem pojedynku Wiki dostawała głośne wsparcie krakowskiej publiczności. Trzecia runda to głównie ucieczka z konfrontacji piłkarki ręcznej, ale raczej wygra ona ten pojedynek.

20:23

20:22

 • II RUNDA: Wiktoria Jaroniewska - Katarzyna Laluna Alexander

Druga runda rozpoczęła się spokojnie. Próbowała sprowokować Laluna swoją rywalkę, ale ta spokojnie, próbując dystansować pojedynek. Narożnik Jaroniewskiej podpowiedział rywalce, by ta nie wchodziła w wymianę ciosów. W pewnym momencie piłkarka trafiła w nos i polała się krew. Z każdą sekundą Laluna miała coraz większy problem. 30 sekund przed zakończeniem drugiej rundy sprytnie szukała sprowadzenia Laluna, ale to się udało dopiero na 8 sekund przed końce.

20:17

 • I RUNDA: Wiktoria Jaroniewska - Katarzyna Laluna Alexander

Walka zaczęła się spokojnie. Panie zaczęły się badać, 30 sekund po rozpoczęciu starcia ruszyła Laluna, ale sprytnie uciekała Wiktoria Jaroniewska. Kilka razy piłkarka ręczna trafiła w twarz swojej rywalki, ale nie zrobiło to wrażenia na Alexander. Wiktoria Jaroniewska jest świadoma zagrożeń i sprytnie uciekała przed obaleniami. 40 sekund przed końcem pierwszej rundy Laluna łapała coraz głębsze oddechy.

20:12

WALKA NUMER 1

 • Wiktoria Jaroniewska - Katarzyna Laluna Alexander


20:07

W okrągłej klatce Wojtek Gola i Boxdel: - Nie mieliśmy jeszcze takiej gali w tak dużym obiekcie. Witamy wszystkich serdecznie! Dziewięć pojedynków, takiego show jeszcze u nas nie było. Każda walka przyniesie ogrom emocji. Uważam, że gala Fame MMA 14 jest oficjalnie rozpoczęta. Uwielbiam, że nasza publika potrafi to robić: zróbcie wielki hałas!

20:05

ZACZYNAMY! Oficjalnie Fame MMA 14 się rozpoczęło!

20:00

Wiktoria Jaroniewska - wiek, ręczna, wzrost, waga, chłopak walka. Kim jest Jaroniewska?
Wiktoria Jaroniewska - wiek, ręczna, wzrost, waga, chłopak walka. Kim jest Jaroniewska?

Na początek czekają nas dwie walki w karcie wstępnej:

 • Wiktoria Jaroniewska - Katarzyna Laluna Alexander
 • Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński

19:58

Fame MMA 14 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]
Fame MMA 14 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Jesteśmy razem z Wami już po raz czternasty! 

19:43

Witamy i zapraszamy na relację minuta po minucie z gali Fame MMA 15! Bądźcie z nami, a będziecie na bieżąco z wynikami i tym, co dzieje się w krakowskiej Tauron Arenie!

FAME MMA 14 LIVE 14.05.2022 WYNIKI WALK ONLINE znajdziecie w tym miejscu. Fame MMA 14 na żywo komentujemy specjalnie dla osób, które z różnych powodów nie mogą oglądać gali na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 14Wyniki pojedynków były jednogłośne czy raczej sędziowie mieli problem z podjęciem ostatecznej decyzji? Co dzieje się na Fame MMA 14 maja 2022 w Krakowie? Jeśli nie możecie oglądać Fame MMA 14 live PPV, to przygotowaliśmy dla was dużą niespodziankę. Poniżej znajdziecie Fame MMA 14 live relację minuta po minucie, która odświeża się automatycznie. Relacja Fame MMA 14 live sprawi, że będziecie na bieżąco z rozstrzygnięciami, jakie mają miejsce w krakowskiej Tauron Arenie. Wyniki walk na Fame MMA 14 online poznacie w czasie rzeczywistym. Dodatkowo bardzo dokładnie dowiecie się, jak wyglądały poszczególne walki na Fame MMA 14 maja 2022. Łącznie prześledzimy dla Was dziewięć starć, w tym walkę wieczoru, pomiędzy Mateuszem Trombą Trąbką a Tomaszem Gimperem Działowym. Zawodnicy skrzyżują rękawice w MMA. Uwaga kibiców, podczas oglądania Fame MMA 14 Live online skupiona będzie również na walkę Fagaty z Moniką Kociołek, Alana Kwiecińskiego z Mateuszem Murańskim, a także Piotra Szeligi z Normanem Parke. Ci ostatni panowie w pierwszej rundzie zawalczą na zasadach boksu, a w dwóch kolejnych rundach w MMA. Nasza relacja Fame MMA 14 online to także ogłoszenia kolejnych bohaterów federacji, w tym być może ogłoszenie karty walk Fame MMA 15. Jeśli nie możecie oglądać PPV Fame MMA 14, bo jesteście np. w pracy, bądźcie razem z nami!

Fame MMA 14 NA ŻYWO - WALKI

Karta walk Fame MMA 14 sprawi, że druga gala w 2022 będzie wyjątkowa. Kto walczy? Będziemy świadkami walki o pas w kategorii do 77 kilogramów! 

 • Wiktoria Jaroniewska - Katarzyna Laluna Alexander
 • Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński
 • Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński
 • Mateusz Fit Lovers Janusz - Adam Aj Josef
 • Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: walka o pas w kategorii do 77 kilogramów
 • Piotr Szeliga - Norman Parke: K1, rzymska klatka
 • Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event
 • Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event
 • Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WALKA WIECZORU

Fame MMA 14 - ZAWODNICY

W walce wieczoru dojdzie do starcia, jednego z czołowych twórców polskiego commentary, Tomasza Gimpera Działowego oraz Mateusza Tromby Trąbki, czyli idola nastolatków, członka słynnej grupy influencerów Ekipa. W ramach co-main event odbędą się dwa emocjonujące pojedynki. W pierwszym z nich założyciel grupy streamerskiej Xayoo Industries i rekordzista polskiego Twitch’a Marcin Xayoo Majkut zawalczy z popularnym youtuberem, który przegrał swoją debiutancką walkę w oktagonie podczas FAME 13, Sergiuszem Nitro Górskim. W drugim, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek młodego pokolenia Agata Fagata Fąk zmierzy się z debiutującą w oktagonie Moniką Moną Kociołek. Niezwykle ciekawe zapowiada się także walka skonfliktowanych ze sobą zawodników, którzy wygrali swoje pojedynki na gali FAME 13: Piotra Szeliego Szeligi z Normanem Storminem Parke. Pojedynek odbędzie się w słynnej rzymskiej klatce, co gwarantuje wielkie emocje już od pierwszych sekund. Dodatkowych wrażeń dostarczy także oryginalna formuła – zawodnicy pierwszą rundę stoczą na zasadach boksu w małych rękawicach, a kolejne dwie rundy na zasadach MMA.

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 27.08.2022?