Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WYNIK walki na Fame MMA 14, 14.05.2022

2022-05-15 0:31
Tromba
Autor: FAME MMA Tromba

Wynik walki Tromba - Gimper na Fame MMA 14 to istotna kwestia z wielu względów. Po pierwsze to pojedynek wieczoru na gali, a po drugie obaj zawodnicy to debiutanci, jeśli chodzi o sporty walki. Zwycięzca będzie chciał trenować dalej, a przegrany być może na zawsze zrezygnuje z tego sportu. Kto wygrał? Jak przebiegała walka Tromba - Gimper 14 maja 2022? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Tromba - Gimper: wynik walki na Fame MMA 14
  2. Wynik walki Tromba Gimper - Fame MMA 14

Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: wynik walki na Fame MMA 14 interesuje tysiące osób. Jaki jest wynik Tromba Gimper 14 maja 2022? Kto wygrał na Fame MMA 14? Jak wyglądała walka Tromba vs Gimper 2022? Internauci, którzy przegapili ten hitowy pojedynek chcą nadrobić zaległości i wcale nas to nie dziwi. Mamy bowiem do czynienia z walką wieczoru na czternastej gali, która odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie. Właśnie między innymi za sprawą tych gwiazd hala ta wypełniła się, co do ostatniego miejsca. Choć nie mają między sobą dużego konfliktu to jednak pojedynek tych internetowych twórców przyciągnął uwagę z kilku ważnych powodów. Mówimy o starciu dwóch debiutantów, którzy wiążą swoją przyszłość ze sportami walki.

Wyniki walk Fame MMA 14. Kto wygrał na Fame MMA 14? [WYNIKI]

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?

Tromba - Gimper: wynik walki na Fame MMA 14

Wynik walki Tromba - Gimper 14 maja 2022 to najważniejsza wiadomość wieczoru. Kto wygrał na Fame MMA 14? Obaj mocno przygotowywali się do tego starcia, ale sporty walki często są nieprzewidywalne. Wystarczy jeden błąd, jedno potknięcie, a nawet faworyt może przegrać.

Mateusz Trąbka wygrywa przez TKO w drugiej rundzie!

Wynik walki Tromba Gimper - Fame MMA 14

  • I RUNDA: Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy

Zaczął pierwszy uderzać Gimper - lewym na prawy. 15 sekunda rundy i mieliśmy klincz, po którym szukał sprowadzenia na matę Tromba. Wybronił się Tomasz Działowy. 40 sekunda walki odczuł mocne ciosy Mateusz Trąbka i nerwowo zaczął uciekać. W połowie pierwszej rundy walka przeniosła się do parteru: od góry był Mateusz Trąbka. Dosiad i zaczął rozpuszczać swoje pięści. Kilka uderzeń dotarło do głowy Działowego. 

  • II RUNDA: Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy

Drugą rundę lepiej zaczął Tromba, który zaserwował swojemu rywalowi potężny low-kick. Mocno zmęczony Gimper od początku, którego łatwo powala Tromba. Dwie minuty przed końcem miał dosiad, ale postanowił chwilę odpocząć. Odpoczął i rozpuścił dłonie, starał się bronić Tomasz Działowy. W pewnym momencie Trąbka zapytał sędziego, czy naprawdę ma go jeszcze uderzać, bo jego rywal mało reaguje. Jeszcze kilka ciosów i koniec! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze