Piotr Szeliga - wzrost, wiek, hokej, dziewczyna, waga, walki, życiorys. Kim jest Szeliga?

2022-05-14 22:33
Piotr Szeliga - wzrost, wiek, hokej, dziewczyna, waga, walki, życiorys. Kim jest Szeliga?
Autor: FAME MMA Piotr Szeliga - wzrost, wiek, hokej, dziewczyna, waga, walki, życiorys. Kim jest Szeliga?

Piotr Szeliga jest cennym diamentem, jeśli chodzi o zawodników walczących w Fame MMA. Pasja, determinacja, zaangażowanie i emocjonujące walki, to gwarancja, jeśli chodzi o tego zawodnika. Kim jest Piotr Szeliga? Jeśli jeszcze go nie poznaliście, to koniecznie nadróbcie zaległości już teraz.

Spis treści

  1. Piotr Szeliga - wzrost
  2. Piotr Szeliga - wiek
  3. Piotr Szeliga - hokej
  4. Piotr Szeliga - dziewczyna
  5. Piotr Szeliga - waga
  6. Piotr Szeliga - walki

Piotr Szeliga - wzrost, wiek, hokej, dziewczyna, waga, walki, życiorys, czyli wszystko, co interesuje internautów o popularnym sportowcu. Kim jest Szeliga? Kto to jest? Widzowie, którzy śledzą gale federacji, za którą odpowiada Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron na pewno znają tego zawodnika doskonale. Jednocześnie pamiętają jego mocne wejście do świata mieszanych sztuk walk, gdy pokonał Krystiana Pudzianowskiego podczas gali Fight Exlusive Night. W debiucie, w federacji Fame MMA odniósł jednak porażkę. Pokonał go Piotr Piechowiak. Szeliga teraz jest na ścieżce zwycięstw, a stało się to po tym, gdy pokonał Krzysztofa Ferenca na jedenastej odsłonie wydarzenia oraz wygrał z Gabrielem Al-Sulwim na trzynastej edycji.

Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 14.05.2022?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Piotr Szeliga - wzrost

Ile wzrostu ma Piotr Szeliga? Według danych dostępnych w internecie mierzy 176 centymetrów.

Piotr Szeliga - wiek

Ile lat ma Piotr Szeliga? Urodził się on 9 września 1993 roku.

Piotr Szeliga - hokej

Determinacja i ciężka praca sprawiła, że Piotr Szeliga to jeden z najcenniejszych sportowych skarbów federacji Fame MMA. Już 19 lat poświęca się sportowemu trybowi życia. Szeliga kiedyś był hokeistą. W latach 2013/14 i 2014/15 grał w klubie UKH Dębica.

Piotr Szeliga - dziewczyna

Życie prywatne Piotra Szeligi interesuje wiele osób. Wiele jednak wskazuje na to, że Szeli nie ma drugiej połówki. Jego serce jest wolne.

Piotr Szeliga - waga

Ile waży Piotr Szeliga? Dzień przed trzynastą odsłoną Fame MMA wniósł na wagę 96 kilogramów. Warto dodać, że ten umięśniony zawodnik w przeszłości ważył ponad 115 kilogramów. Jego sportowa determinacja jest naprawdę duża.

Piotr Szeliga - walki

Walki Piotra Szeligi to zawsze gwarancja dużych emocji. Przypomnieć warto, jak potężnym i ciężkim ciosem powalił na deski Krzysztofa Ferenca. To samo zrobił z Gabrielem Al-Sulwim, podczas Fame MMA 13. Teraz na Fame MMA 14 zrobi kolejny ważny krok w karierze. Zawalczy w formule K1 z byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parke, a to wszystko w rzymskiej klatce 3x3!

Sonda
Kto wygra na Fame MMA 14?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze