Piotr Szeliga - Norman Parke: WYNIK WALKI 14 maja 2022. Kto wygrał na Fame MMA 14?

i

Autor: FAME MMA Piotr Szeliga - Norman Parke: WYNIK WALKI 14 maja 2022. Kto wygrał na Fame MMA 14?

Piotr Szeliga - Norman Parke: WYNIK WALKI 14 maja 2022. Kto wygrał na Fame MMA 14?

2022-05-14 22:49

Wynik walki Piotr Szeliga - Norman Parke 14 maja 2022 to jedna z ważniejszych kwestii. Kto wygrał na Fame MMA 14? Jak przebiegała walka? Przekonajcie się sprawdzając już teraz

Spis treści

  1. Piotr Szeliga - Norman Parke: wynik walki 14 maja 2022
  2. Wynik walki Szeliga - Norman Parke na Fame MMA 14

Piotr Szeliga - Norman Parke: wynik walki 14 maja 2022 interesuje wszystkich fanów najbardziej szalonych zestawień i miłośników pojedynków w klatce rzymskiej. Kto wygrał na Fame MMA 14? Między tymi gwiazdami federacji od początku było bardzo gorąco. Kulminacja nastąpiła podczas ostatniej konferencji prasowej. Pojedynek odbędzie się w słynnej rzymskiej klatce, co gwarantuje wielkie emocje już od pierwszych sekund. Dodatkowych wrażeń dostarczy także oryginalna formuła - zawodnicy pierwszą rundę stoczą na zasadach boksu w małych rękawicach, a kolejne dwie rundy na zasadach MMA.

Wyniki walk Fame MMA 14. Kto wygrał na Fame MMA 14? [WYNIKI]

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Piotr Szeliga - Norman Parke: wynik walki 14 maja 2022

Wynik walki Piotr Szeliga - Norman Parke podrzucimy w tym miejscu wraz z opisem każdej rundy. Kto wygrał na Fame MMA 14? Lada chwila wracamy z odpowiedzią!

NORMAN PARKE WYGRYWA PRZEZ PRZERWANIE SĘDZIEGO W DRUGIEJ RUNDZIE!

FAME MMA 14 LIVE - RELACJA ONLINE 14.05.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Wynik walki Szeliga - Norman Parke na Fame MMA 14

  • I RUNDA (boks w małych rękawicach): Piotr Szeliga - Norman Parke

Ruszył na początku Piotr Szeliga, rozpuścił ręce, chciał urwać głowę swojemu rywalowi. Kilka celnych ciosów Szeliegego, ale oddawał Norman. Irlandczyk w pierwszej minucie celniejszy. 1:48 min do końca, trafił Parke i powalony Piotr Szeliga! Sędzia liczył Polaka. 1:15 do końca rozpuścił ręce Norman Parke i chwiał się na nogach Polak. Duża przewaga Stormina, świetna dyspozycja i mocno zamknięty dostęp do twarzy. Bliski skończenia Szeligi w 25 sekundy.

W rzymskiej klatce wygrał Norman Parke! Pół przytomny wrócił do swojego narożnika Szeliga

  • II RUNDA (MMA): Piotr Szeliga - Norman Parke

Precyzyjniejszy, szybszy w boksie był Norman Parke. Szeliga rozpoczął drugą rundę od próby kopnięcia w twarz. Sprytnie uciekł Stormin, ale chwilę później Irlandczyk przeniósł walkę do parteru. Powalił dużo cięższego od siebie. Dysproporcja umiejętności na korzyść Parke i to widać wyraźnie. Potwornie zmęczony tym starciem Polak, obijany przez długi czas w parterze od tyłu. Sędzia przerwał pojedynek. Popis umiejętności Normana Parke. 100 procent na korzyść Irlandczyka. Szacunek!

.