Fame MMA 15: DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 15?

2022-05-22 18:01
Fame MMA 15: DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 15?
Autor: FAME MMA Fame MMA 15: DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 15?

Fame MMA 15 wzbudza duże zainteresowanie, zresztą jak poprzednie gale sygnowane tym logo. Po raz kolejny możecie się spodziewać elektryzujących pojedynków, które zostaną zapamiętane na bardzo długo. Kiedy jest Fame MMA 15? Gdzie się odbędzie Fame MMA 15? Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz.

Spis treści

 1. Fame MMA 15: MIEJSCE
 2. Fame MMA 15: KARTA WALK, WALKI
 3. Fame MMA 15: BILETY

Fame MMA 15: data, miejsce, walki, bilety, czyli najważniejsze informacje związane z elektryzującym internautów wydarzeniem. Kiedy jest Fame MMA 15? Zastanawiacie się, gdzie się odbędzie Fame MMA 15? Niewiarygodne, że za nami już kilkanaście gal, bo ledwo co federacja, za którą odpowiada między innymi Wojtek Gola rozpoczęła swoją działalność. Kibicom najbardziej utkwiła w pamięci dziesiąta gala, w czasie której zawodnicy zawalczyli o sztabkę złota. Pod względem karty walk to jednak czternasta odsłona wydarzenia grzeje fanów najbardziej. A jak będzie w przypadku karty walk Fame MMA 15? Niewątpliwie kolejny raz internauci zobaczą starcia, o jakich zawsze marzyli.

Kiedy jest Fame MMA 14? O której godzinie Fame MMA 2022? [DATA, GODZINA]

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47
 • tbaFame MMA 15: DATA

Kiedy jest Fame MMA 15? Organizatorzy wydarzenia wcześniej ustalili daty, dlatego już teraz możecie sobie zaplanować urlop, by zobaczyć galę z trybun. Data Fame MMA 15 to 27.08.2022

Fame MMA 15: MIEJSCE

Gdzie odbędzie się Fame MMA 15? Miejsce jest jeszcze tajemnicą. Choć niewykluczone, że organizatorzy z przytupem chcą zakończyć lato. Mówi się, że Fame MMA 15 odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Fame MMA 15: KARTA WALK, WALKI

Karta walk Fame MMA 15 obfitować będzie w elektryzujące starcia największych gwiazd federacji. Najnowsze przewidywania wskazują, że na gali zawalczy Adrian Polański, Arek Tańcula, Jacek Murański czy chociażby Kacper Błoński. Trzeba poczekać na oficjalne komunikaty federacji. Listę walk poznacie na naszej stronie.

 • TBA - TBA 
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA

Fame MMA 15: BILETY

Bilety Fame MMA 15 to gorący towar dla wszystkich kibiców, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu i zobaczyć walki prosto z trybun. Sprzedaż wejściówek jeszcze nie ruszyła, ale można się spodziewać, że będą cieszyć się dużą popularnością.

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze