Fame MMA 14 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 14 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Fame MMA 14 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

2022-05-14 19:19

Kolejność walk na Fame MMA 14 zdecydowanie wzbudza dużą ciekawość internautów. Kto, kiedy i o której godzinie walczy na Fame MMA 14? Zastanawiacie się, kiedy walki na Fame MMA 14? Jak wygląda kolejność walk na Fame MMA 14 maja 2022? Wszystkie te pytania zadawane są głównie ze względu na pojedynek wieczoru, czyli starcie Tromby z Gimperem, ale również pojedynek kobiet, Fagaty z Moniką Kociołek. Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz.

Spis treści

 1. Fame MMA 14 - KOLEJNOŚĆ WALK
 2. Fame MMA 14 - GODZINA

Fame MMA 14 KOLEJNOŚĆ WALKKto, o której godzinie walczy? Jak wygląda kolejność walk Fame MMA 14? Kiedy walka Fagaty, a kiedy walczy Alanik? Niewątpliwie te pytania, w różnej formie, zadają internauci, którzy wyczekują hitowych pojedynków. W karcie znalazły się same takie, dlatego niewątpliwie ppv Fame MMA 14 będzie cieszyć się dużą popularnością. W walce wieczoru będziemy świadkami starcia pomiędzy dobrze znanymi Youtuberami. Mateusz Trąbka, czyli Tromba z Ekipy Friza, zmierzy się z Tomaszem Działowym, znanym powszechnie jako Gimper. Emocje dostarczy nam także starcie dwóch sportowców. Piotr Szeliga spróbuje pokonać Normana Parke, a to wszystko podczas trzech wyjątkowych rund. Pierwsza z nich odbędzie się na zasadach boksu, a dwie pozostałe w MMA. To wszystko w rzymskiej klatce. Kolejność walk Fame MMA 14.05.2022 jest również ważna ze względu na starcie, w którym udział weźmie Maksymilian Wiewiórka. Znany Wiewiór postara się obronić pas w starciu z niepokonanym do tej pory w Fame MMA, Krystianem Wilczakiem. W trakcie Fame MMA 14 będziecie również zapewne świadkami ujawnienia nowych, elektryzujących zestawień. 

FAME MMA 14 LIVE - RELACJA ONLINE 14.05.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 14.05.2022?

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Fame MMA 14 - KOLEJNOŚĆ WALK

Kolejność walk na Fame MMA 14 wywołuje ogromne wyczekiwanie wśród kibiców. Od pierwszego do ostatniego pojedynku będzie się działo. Kto walczy pierwszy na Fame MMA 14? Kiedy walka Szeliga Parke? Zastanawiacie się, o której walka Fagata Kociołek? Te i inne pytania zyskują na mocny z każdą kolejną chwilą. Im bliżej do gali, tym więcej pytań odnośnie walk Fame MMA 14. Poniżej przedstawiamy kolejność walk na Fame MMA 14 maja 2022.

 1. Wiktoria Jaroniewska - Katarzyna Laluna Alexander
 2. Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński
 3. Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński
 4. Mateusz Fit Lovers Janusz - Adam Aj Josef
 5. Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: walka o pas w kategorii do 77 kilogramów
 6. Piotr Szeliga - Norman Parke: K1, rzymska klatka
 7. Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event
 8. Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event
 9. Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WALKA WIECZORU

Fame MMA 14 - GODZINA

Godzina Fame MMA 14 jest już znana. Warto ustawić sobie przypomnienie, by nie przegapić najważniejszych pojedynków. Pierwsze starcia rozpoczną się chwilę po godzinie 20:00. Ostatnia walka natomiast rozpocznie się w okolicach godziny 00:00. Będzie to oczywiście starcie Tromby z Gimperem. PPV Fame MMA 14 umożliwi Wam oglądanie tego i innych starć.