Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: WYNIK WALKI na Fame MMA 14

i

Autor: FAME MMA Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: WYNIK WALKI na Fame MMA 14

Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: WYNIK WALKI na Fame MMA 14

2022-05-14 23:13

Wynik walki Maksymilian Wiewiórka - Krystian Wilczak 14 maja 2022 to jedna z ważniejszych informacji. Mówimy bowiem o pojedynku o pas mistrzowski w kategorii do 77 kilogramów. Kto poradził sobie lepiej? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Maksymilian Wiewiórka - Krystian Wilczak: WYNIK WALKI
  2. Wynik walki na Fame MMA 14 Wiewiór - Krycha

Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: WYNIK WALKI na Fame MMA 14 jest ważny dla dalszych losów obydwu zawodników. Kto wygrał na Fame MMA 14? Jak przebiegała walka Maksymilian Wiewiórka - Krystian Wilczak? Mnóstwo osób poszukuje odpowiedzi na te pytania i nie powinno to nikogo dziwić. Mamy bowiem do czynienia z walką o pas federacji w kategorii 77 kilogramów. 

FAME MMA 14 LIVE - RELACJA ONLINE 14.05.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

EUROWIZJA - vlog nr 4

Maksymilian Wiewiórka - Krystian Wilczak: WYNIK WALKI

Wynik walki Maksymilian Wiewiórka - Krystian Wilczak na Fame MMA 14 podrzuciliśmy w tym miejscu po godzinie 22:00. 

MAKSYMILIAN WIEWIÓRKA WYGRYWA PRZEZ JEDNOGŁOŚNĄ DECYZJĘ SĘDZIEGO!

Wyniki walk Fame MMA 14. Kto wygrał na Fame MMA 14? [WYNIKI]

Wynik walki na Fame MMA 14 Wiewiór - Krycha

  • I RUNDA: Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak

Ruszył agresywnie do przodu Krycha. Po 30 sekundach badania próba obalenia ze strony Wiewióra i to się udało. Wiewiórka przeniósł pojedynek do swojego królestwa. Próbował zastosować duszenie trójkątne i szybko zakończyć pojedynek. Wilczak leży obok swojego narożnika, który cały czas mu podpowiada. 40 sekund przed końcem Wiewiórka centymetr po centymetrze próbował przejść do dosiadu obecny mistrz. 8 sekund przed końcem przetrwał i wydostał się Krycha. I runda dla Wiewiórki.

  • II RUNDA: Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak

Krycha szybko podbiegł do swojego rywala na początku drugiej rundy, ale znów mieliśmy kilkanaście sekund badania. Wilczak kilka razy trafił w twarz swojego rywala, ale nie zrobiło to na nim wrażenia. Sporo czarowania, szukania i uderzeń w powietrze z dwóch stron. Półtorej minuty drugiej rundy więcej aktywności i celniejszych ciosów z obu stron. 46 sekund do końca próbował obalić Wiewiór i to znów się udało. Jednak do żadnej groźnej sytuacji tam nie doszło.

  • III RUNDA: Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak

Ruszył trzeci raz Wilczak, próba celnego kopnięcia, ale pośliznął się Krycha. Wykorzystał to Wiewiór, który zadał kilka celnych ciosów, ale ostatecznie przeniósł walkę do parteru. Z górnej pozycji Wiewiórka i kontrolował walkę, bo wiedział, że wygrywa. Minutę przed końcem próbował się wydostać Wilczak, ale przy tym poziomie zmęczenia nie było to możliwe. Maksymilian Wiewiórka wygrywa i broni pas. Pierwsza porażka Krystiana Wilczaka w federacji Fame MMA!

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?