Monika Kociołek - wiek, bez makijażu, wzrost, waga, chłopak, rodzeństwo, walka. Kim jest?

2022-05-13 16:48
Monika Kociołek - wiek, bez makijażu, wzrost, waga, chłopak, rodzeństwo, walka. Kim jest
Autor: FAME MMA Monika Kociołek - wiek, bez makijażu, wzrost, waga, chłopak, rodzeństwo, walka. Kim jest

Kim jest Monika Kociołek? Gwiazda młodego pokolenia robi furorę w platformach internetowych i w mediach społecznościowych. Ma miliony obserwujących, a co za tym idzie dla niektórych nastolatków jest wzorem do naśladowania. Co trzeba wiedzieć, jeśli chodzi o Monikę Kociołek? Poznajcie ją jeszcze lepiej już teraz!

Spis treści

  1. Monika Kociołek - kim jest?
  2. Monika Kociołek - wiek
  3. Monika Kociołek - wzrost
  4. Monika Kociołek - waga
  5. Monika Kociołek - chłopak
  6. Monika Kociołek - rodzeństwo
  7. Monika Kociołek - walka
  8. Monika Kociołek - bez makijażu

Monika Kociołek - wiek, bez makijażu, wzrost, waga, chłopak, rodzeństwo, walka, to wszystkie kwestie, które interesują internautów, jeśli chodzi o popularną Youtuberkę. Kim jest Monika Kociołek? Dużym zaskoczeniem było ogłoszenie, iż jest jedną z głównych gwiazd karty walk Fame MMA 14. Skąd znana jest młoda influencerka? Zyskała popularność za sprawą drugiego sezonu Team X. Internauci ją wręcz pokochali, o czym świadczy liczba obserwujących w mediach społecznościowych. Ma ponad milion obserwujących, a jej zdjęcia mają od 130 do 300 tysięcy polubień. Kto to jest Monika Kociołek? Widzowie mogą ją znać z popularnego serialu Szkoła, który emitowany był w telewizji TVN. To również znana Tiktokerka, która ma 2,6 miliony obserwujący, a wszystkie jej filmy zostały zaserduszkowane 101 milionów razy!

Monika Kociołek - kim jest?

Monika Kociołek to idolka nastolatek, która robi furorę w mediach społecznościowych i na różnych platformach internetowych. Miliony młodych osób w naszym kraju śledzi jej poczynania. Aktywna w sieci była, gdy zagrała w serialu Szkola, ale jeszcze częściej była dostępna po tym, gdy została jedną z uczestniczek Teamu X2. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walk. Zadebiutuje w maju na Fame MMA 14.

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Monika Kociołek - wiek

Ile lat ma Monika Kociołek? Urodziła się 19 września 2002 roku, co oznacza, że w 2022 roku świętowała 20. urodziny.

Monika Kociołek - wzrost

Ile wzrostu ma Monika Kociołek? Mierzy około 175 centymetrów. 

Monika Kociołek - waga

Ile waży Monika Kociołek? Waga popularnej influencerki ciekawi internautów głównie z jednego powodu. Chodzi oczywiście o debiutancką walkę na Fame MMA 14, w czasie której zmierzy się z Agatą Fagatą Fąk. Panie skrzyżują rękawice w kategorii koguciej do 61 kilogramów. 

Monika Kociołek - chłopak

Chłopak Moniki Kociołek wzbudza duże zainteresowanie jej fanów. Zazwyczaj znane osobistości chcą ukrywać swój związek, ale nie Monika, która chętnie publicznie pokazuje swoją miłość. Jej chłopakiem jest Piotr Ambryszewski. Na Instagramie znany jest jako elpedroosky i ma ponad 127 tysięcy obserwujących.

Monika Kociołek - rodzeństwo

Monika Kociołek ma siostrę? A może ma brata? Informacje na temat jej rodziny są tajemnicą dla wszystkich.

Monika Kociołek - walka

Monika Kociołek jest zawodniczką federacji Fame MMA 14. Wojtek Gola, Michał Boxdel Baron i inni włodarze zdecydowali, że popularna influencerka zmierzy się z inną gwiazdą internetu, Agatą Fagatą Fąk. 

Monika Kociołek - bez makijażu

Monika Kociołek bez makijażu często pokazuje się w mediach społecznościowych. Zazwyczaj robi to wtedy, gdy reklamuje kosmetyki jakiejś marki i przeprowadza dla swoich obserwatorek naukę robienia makijażu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze