PPV Fame MMA 14 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

i

Autor: FAME MMA PPV Fame MMA 14 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

PPV Fame MMA 14 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

2022-05-14 15:41

14 maja o godzinie 20:00 w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się Gala FAME 14. Wydarzenie wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kibiców. Biletów brak już od ponad 3 tygodni. Właściciele FAME podkreślają, że zainteresowanie galą jest ogromne. Spodziewają się nowego rekordu sprzedaży licencji PPV. Transmisja wydarzenia odbędzie się wyłącznie w systemie PPV na platformie famemma.tv.

Spis treści

  1. PPV Fame MMA 14 - transmisja
  2. PPV Fame MMA 14 - CENA

PPV Fame MMA 14 - transmisja live: cena, jak wykupić i link, to wszystko, co przyda się osobom, które nie chcą przegapić hitowych pojedynków. Podpowiadamy, gdzie kupić PPV Fame MMA 14 online, by być świadkiem elektryzujących pojedynków. W walce wieczoru dojdzie do starcia, jednego z czołowych twórców polskiego commentary, Tomasza Gimpera Działowego oraz Mateusza Tromby Trąbki, czyli idola nastolatków, członka słynnej grupy influencerów Ekipa. W ramach co-main event odbędą się dwa emocjonujące pojedynki. W pierwszym z nich założyciel grupy streamerskiej Xayoo Industries i rekordzista polskiego Twitch’a Marcin Xayoo Majkut zawalczy z popularnym youtuberem, który przegrał swoją debiutancką walkę w oktagonie podczas FAME 13, Sergiuszem Nitro Górskim. W drugim, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek młodego pokolenia Agata Fagata Fąk zmierzy się z debiutującą w oktagonie Moniką Moną Kociołek.

Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 14.05.2022?

Niezwykle ciekawe zapowiada się także walka skonfliktowanych ze sobą zawodników, którzy wygrali swoje pojedynki na gali FAME 13: Piotra Szeliego Szeligi z Normanem Storminem Parke. Pojedynek odbędzie się w słynnej rzymskiej klatce, co gwarantuje wielkie emocje już od pierwszych sekund. Dodatkowych wrażeń dostarczy także oryginalna formuła – zawodnicy pierwszą rundę stoczą na zasadach boksu w małych rękawicach, a kolejne dwie rundy na zasadach MMA.

PPV Fame MMA 14 - transmisja

Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 19:30. Dwie pierwsze walki transmitowane będą w paśmie otwartym na kanale YouTube. Pozostałe 7 walk transmitowane będzie w systemie PPV. Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV FAME 14 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć na żywo na platformie famemma.tv. Na tej samej platformie można już od 29.99 PLN wykupić dostęp do gali.

PPV Fame MMA 14 - CENA

Fame MMA 14 LIVE 1080p + 7 DNI VOD - 34,99ZŁ

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu
  • Dostęp live do Loży Szyderców
  • Dostęp do transmisji z Loży Szyderców przez 168h po wydarzeniu
  • Kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do VOD z gali 10, 11, 12 oraz materiałów dodatkowych na platformie playlive.net. Kod będzie widoczny w szczegółach dostępu, w sekcji OGLĄDAJ, na 10 dni przed wydarzeniem

Fame MMA 15: DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 15?

Fame MMA 14 LIVE 720p + 48H VOD - 29,99ZŁ

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po wydarzeniu
Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?