Mateusz Murański - Alan Kwieciński: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał 14.05.2022?

i

Autor: FAME MMA Mateusz Murański - Alan Kwieciński: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał 14.05.2022?

Mateusz Murański - Alan Kwieciński: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał 14.05.2022?

2022-05-14 21:21

Wynik walki Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński 14 maja 2022 jest zaskoczeniem? Kto wygrał elektryzujące starcie i pokazał większe umiejętności? Przekonajcie się sprawdzając na naszej stronie.

Spis treści

  1. Mateusz Murański - Alan Kwieciński: WYNIK walki na Fame MMA 14
  2. Wynik walki Mateusz Murański - Alan Kwieciński: Fame MMA 14

Mateusz Murański - Alan Kwieciński: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał 14.05.2022? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o wynik walki Mateusz Muran Murański Alan Alanik Kwieciński 14 maja 2022? Odpowiedź na te pytanie bardzo interesuje osoby, które z różnych powodów nie mogły oglądać tego pojedynku, ale śledziły ostre wymiany słów pomiędzy tymi gwiazdami na konferencjach prasowych. W tym starciu faworytem kibiców był Alanik, który już wielokrotnie udowadniał, że zasługuje na walkę o pas. Muran jednak w ostatnim czasie mocno wziął się za ćwiczenia i na pewno zrobił wszystko, by pokonać swojego rywala. Jak ostatecznie wyglądała walka Murański Kwieciński 2022?

Wyniki walk Fame MMA 14. Kto wygrał na Fame MMA 14? [WYNIKI]

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Mateusz Murański - Alan Kwieciński: WYNIK walki na Fame MMA 14

Wynik walki Mateusz Murański - Alan Kwieciński 2022 to istotna wiadomość tego wieczoru. Ten pojedynek jest dość istotny dla losów tych gwiazd w federacji.

MATEUSZ MURAŃSKI WYGRAŁ NIEJEDNOGŁOŚNĄ DECYZJĄ SĘDZIÓW!

Wynik walki Mateusz Murański - Alan Kwieciński: Fame MMA 14

  • I RUNDA: Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński

Rozpoczęli spokojnie, obaj zdystanowani przez 20 sekund. Później kopnięcie ze strony Alanika, ale szybko się wycofał. Obaj ruchliwi, szybcy od początku. Mateusz Murański poluje na to jedno jedyne uderzenie, ale musi na to uważać, bo Kwieciński jest bardzo doświadczony. Półtorej minuty przed końcem pierwszej rundy ostry lewy cios ze strony Murana, ale trzyma się na nogach Kwieciński. Narożnik Alanika krzyczał "nie pajacuj", a chwilę później dziwna próba przeniesienia do parteru. Dzięki temu prawdopodobnie wygrał pierwszą rundę! Ciekawe zakończenie. 

  • II RUNDA: Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński

Odwrotna pozycja Mateusza Murańskiego. 15 sekunda drugiej rundy uderzył Muran i padł jak rażony piorunem Kwieciński, ale nie wykorzystał tego syn Jacka. Murański w parterze za sprawą większej wagi miał przewagę w parterze. W pewnym momencie blisko poddania Muran przez balachę! Co to jest za walka!

  • III RUNDA: Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński

Od początku trzeciej rundy spróbował obalić Murański i to mu się udało. 10 kilogramów przewagi na korzyść Mateusza, więc w parterze Kwieciński miał problemy. 1:40 min próba przechwycenia głowy ze strony Alanika, ale znów to gabaryty przeważyły o przewadze w parterze. Minutę przed końcem sędzia podniósł walkę. Mocny lewy Murana, ale nie zrobił wrażenia na Kwiecińskim. Alan niespodziewanie ruszył w nogi rywala i powalił go na deski. Alan próbował rozpuścić ręce, ale to mu się nie udało. 

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?