The Voice Kids 4 - DRUŻYNA Tomsona i Barona. Kto jest u chłopaków z Afromental?

Tomson i Baron
Autor: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Drużyna Tomsona i Barona wygra najnowszą edycję The Voice Kids? Odcinki wystartują już wkrótce, a uczestnicy, którzy trafią do drużyny popularnego duetu z pewnością będą mieli dużą szanse na zwycięstwo. Czy to właśnie ten zgrany muzyczny duet doprowadzi do finału najlepszego uczestnika The Voice Kids 4?

Tomson i Baron - drużyna w The Voice Kids 4. Jeśli zastanawiacie się, kto trafił do drużyny popularnego muzycznego duetu, to znaleźliście się w dobrym miejscu! Wszystkie osoby, które wylądowały w teamie chłopaków nie mają prawa narzekać. Praca nad wokalem pod okiem Tomsona i Barona z pewnością zaowocuje w muzyczny progres i przyniesie uczestnikom fenomenalne efekty, które będziemy mieli szansę podziwiać z odcinka na odcinek.Słynny zespół Afromental bez dwóch zdań przekaże uczestnikom najlepsze i najcenniejsze wskazówki związane ze śpiewem, jak i wiele innych rad, które zaprocentują im w przyszłości.

Drużyna Tomsona i Barona w The Voice Kids 4 na pewno dostanie bardzo dużo wsparcia od telewidzów, dzięki któremu każdemu uczestnikowi z osobna urosną skrzydła w programie. Kto trafił do drużyny chłopaków? Zobaczcie sami!

Tomson i Baron - drużyna w The Voice Kids 4 

Drużyna Tomsona i Barona w The Voice Kids 4 będzie liczyła 18. niezwykle utalentowanych uczestników, którzy już wkrótce pokażą na scenie na co ich stać. Wśród nich znaleźli się:

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok
Najnowsze