Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

Sara Egwu-James to faworytka do ostatecznego zwycięstwa muzycznego programu The Voice Kids? Już po pierwszym odcinku wiele osób uważa, że to właśnie młoda wokalistka dołączy do zwycięzców poprzednich edycji, czyli Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej i Marcina Maciejczaka.

Sara Egwu-James - kim jest uczestniczka w The Voice Kids 4? Jej głos wywołuje ciarki, o czym widzowie przekonali się podczas drugiego odcinka Przesłuchań w Ciemno. Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana - wyznała poruszona i zaskoczona Cleo po występie 12-letniej Sary Egwu-James, która zaśpiewała utwór Anyone z repertuaru Demi Lovato.

The Voice Kids 4 - DRUŻYNA Tomsona i Barona. Kto jest u chłopaków z Afromental?

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli

Sara Egwu-James - kim jest? [THE VOICE KIDS 4]

Sara Egwu-James rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem sześć lat temu, kiedy wygrała pierwszy w życiu konkurs wokalny. Od tamtej pory nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Talent wokalny szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Udział w programie był wielkim marzeniem. 

Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 zaśpiewała utwór Anyone i sprawiła, że trenerzy oniemieli z wrażenie. Odwróciły się wszystkie fotele, a sama uczestniczka przez internautów została określona jako faworytka do zwycięstwa. Sara zdecydowała, że swoje umiejętności będzie szlifować pod okiem Tomsona i Barona z Afromental. 

Najnowsze