Amelia Borkowska zachwyciła trenerów The Voice Kids 4! Kim jest uczestniczka programu?

2021-04-03 20:56 kg
Amelia Borkowska
Autor: Natasz Młudzik / TVP

The Voice Kids to muzyczne show Telewizji Polskiej, które udowadnia, że w Polsce zdecydowanie nie brakuje młodych, muzycznie uzdolnionych osób. Program gości na antenie TVP2 od 2018 roku i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć trzy edycje show. Pod koniec lutego 2021 roku wystartowała czwarta już odsłona The Voice Kids. Podczas Przesłuchań w Ciemno na scenie wystąpiła Amelia Borkowska. Kim jest uczestniczka?

Amelia Borkowska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Czwarta edycja The Voice Kids miała premierę 27 lutego 2021 roku. W fotelach trenerskich ponownie zasiedli Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. To właśnie oni wybierają najlepszych wokalistów, którzy mają szansę osiągnąć sukces na polskiej scenie muzycznej. W pierwszym odcinku nowej odsłony na scenie The Voice Kids wystąpiła Amelia Borkowska, która swoim głosem zachwyciła trenerów. Czy ma szansę na zwycięstwo w programie?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Amelia Borkowska w The Voice Kids 4

Amelia Borkowska wzięła udział w czwartej edycji The Voice Kids, ponieważ chce powtórzyć sukces Roksany Węgiel, Ani Dąbrowskiej oraz Marcina Maciejczaka. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała utwór What The World Needs Now Is Love z repertuaru Jackie DeShannon i totalnie zachwyciła jurorów. Swoje fotele odwrócili Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski. Młoda wokalistka postanowiła ćwiczyć wokal pod czujnym okiem wokalisty i gitarzysty Afromental.

Najnowsze