Staś Szewieliński - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? King & Queens w jego wykonaniu to dopiero coś!

2021-04-03 16:33 ek
Staś Szewieliński
Autor: materiały prasowe TVP

Kim jest Staś Szewieliński, który odwrócił dwa fotele podczas kolejnego odcinka The Voice Kids 4? To młody artysta, który kocha muzykę i mocno się jej poświęca. Do czyjej drużyny trafił? Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej w tym artykule.

Staś Szewieliński - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? King & Queens w jego wykonaniu to dopiero coś! Czwarta edycja The Voice Kids szaleje na całego. Widzowie po raz kolejny mogą oglądać młode osoby, które pokazują swoją pasję do muzyki. Ich talent zachwyca każdego i tak było również w przypadku Stasia Szewielińskiego. To właśnie on wyszedł w kolejnym odcinku na scenę i podczas Przesłuchań w Ciemno zaprezentował się Polsce w kawałku zagranicznej gwiazdy Avy Max - Kings & Queens. Czyją drużynę wybrał Staś?

Adam Adamczuk w The Voice Kids opowiedział poruszającą historię. 14-latek wzruszył wszystkich

Staś Szewieliński - kim jest?

Staś Szewieliński to uczeń 7 klasy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach. To on zachwycił podczas Przesłuchań w Ciemno nie tylko trenerów, ale także widzów przed telewizorami. Zaśpiewał numer Kings & Queens z repertuaru Avy Max, a w jego stronę odwróciły się dwa fotele - chłopaki z grupy Afro i Cleo. Staś wybrał drużynę Tomsona i Barona i to właśnie pod ich skrzydłami będzie kontynuować swoją przygodę w muzycznym show.

Najnowsze