Matylda Szklarska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Walczy o spełnienie marzeń!

Matylda Szklarska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Walczy o spełnienie marzeń!
Autor: Natasza Młudzik / TVP Matylda Szklarska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Walczy o spełnienie marzeń!

Matylda Szklarska wygra The Voice KIds 4? Nie brakuje opinii, że to najbardziej utalentowana uczestniczka muzycznego programu. Dlatego też warto dokładniej wiedzieć, kim jest i jakie sukcesy ma na koncie!

Matylda Szklarska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Walczy o spełnienie marzeń!M łoda uczestniczka swój talent udowadniała śpiewając na wydarzeniach w swoim rodzinnym mieście. Brała udział w wielu muzycznych konkursach, które zresztą wielokrotnie wygrywała. Jest chociażby dwukrotną laureatką Międzynarodowego Festiwalu Skowroneczek w Nowym Sączu.

The Voice Kids 4 - DRUŻYNA Tomsona i Barona. Kto jest u chłopaków z Afromental?

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4

Matylda Szklarska - kim jest?

Matylda Szklarska to uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fletu poprzecznego. Gra również na skrzypcach. Od najmłodszych lat uwielbia śpiewanie, jednak w konkursach bierze udział od 2018 roku. Dwukrotnie zwyciężyła Międzynarodowy Festiwal "Skowroneczek" w Nowym Sączu (II miejsce w latach 2018 i 2019). Jest również finalistką Międzynarodowego Festiwalu Kolęd w Będzinie, laureatką wielu festiwali ogólnopolskich oraz tegoroczną finalistką 41. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Matylda Szklarska w The Voice Kids 4 pojawiła się w szóstym odcinku Przesłuchań w Ciemno. Zaśpiewała największy hit Johna Newmana, Love Me Again, a trenerzy byli w szoku. Wszyscy odwrócili swoje fotele. Matylda zdecydowała, że swój talent będzie szlifować pod okiem chłopaków z Afromental.

Najnowsze