Julia Żełudkowska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Chłopaki z grupy Afro są nią zachwyceni!

2021-04-03 20:31 ek
Julia Żełudkowska
Autor: materiały prasowe TVP

Kim jest Julia Żełudkowska, która zaprezentowała swój wokalny talent podczas Przesłuchań w Ciemno? O tej dziewczynie może być naprawdę bardzo głośno! Co zaśpiewała w programie? Czyją drużynę wybrała? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Julia Żełudkowska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Chłopaki z grupy Afro są nią zachwyceni! Czwarta edycja The Voice Kids szaleje na całego, a widzowie z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków i ... nowych talentów. Jedną ze świeżych uczestniczek, które pojawiły się w rozśpiewanym show, jest Julia Żełudowska z Lisięcic. To ona wyszła na scenę i oczarowała trzech trenerów, którzy odwrócili w jej stronę swoje fotele. Czyją drużynę wybrała Julia? O tej dziewczynie z pewnością będzie głośno!

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4

Julia Żełudkowska - kim jest?

Julia Żełudkowska to uczestniczka 4. edycji The Voice Kids. To ona podczas Przesłuchań w Ciemno zaprezentowała się całej Polsce w kawałku Can't take my eyes off you. Dziewczyna oczarowała trzech trenerów - Tomsona i Barona, a także Cleo. Ostatecznie Julia zdecydowała się kontynuować przygodę w programie u boku chłopaków z grupy Afro.

Najnowsze