Wiktoria Wiater: The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Wygraną ma w kieszeni?

Wiktoria Wiater: The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Wygraną ma w kieszeni?
Autor: Natasza Młudzik / TVP Wiktoria Wiater: The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Wygraną ma w kieszeni?

Wiktoria Wiater to jedno z odkryć czwartej edycji The Voice of Poland. Co trzeba wiedzieć o młodej uczestniczce? Przekonajcie się sprawdzając i poznając ją bliżej już teraz.

Wiktoria Wiater: The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Chwilę po występie internauci zaczęli komentować, że to jedna z najciekawiej śpiewających wokalistek w odsłonie programu. Stojąc przed trenerami imponowała pewnością siebie, umiejętnościami wokalnymi, ale również dzieliła się radością. Kim jest Wiktoria Wiater?

The Voice Kids 4 - DRUŻYNA Tomsona i Barona. Kto jest u chłopaków z Afromental?

The Voice Kids 4 - trenerzy opowiadają suchary. Czyj żart jest najmniej zabawny?

Wiktoria Wiater - kim jest?

Wiktoria Wiater pochodzi z Zielonej Góry i od wielu lat śpiewa, co przynosi jej największą radość. Młoda dziewczyna jest wychowanką Studia Piosenki Rezonans w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji w swoim rodzinnym mieście. Ma na koncie sukcesy, w czasie konkursów w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju.

Wiktoria Wiater - The Voice of Poland 4

Wiktoria Wiater pierwszy raz widzom zaprezentowała się w piątym odcinku Przesłuchań w Ciemno. Zaśpiewała utwór Orła cień, Varius Manx. Udało się jej odwrócić trzy fotele. Wiktoria ostatecznie zdecydowała, że swoje umiejętności będzie szlifować pod okiem chłopaków z zespołu Afromental.

Najnowsze