Martyna Majda - kim jest uczestniczka, która oczarowała wszystkich?! Jej występ to prawdziwe show

Martyna Majda
Autor: materiały prasowe TVP

The Voice Kids 4 trwa w najlepsze i dostarcza widzom niezapomnianych emocji. Jedną z takich chwil jest między innymi wzruszający do granic możliwości występ Martyny Majdy, która na scenie zrobiła prawdziwe show! Kim jest uczestniczka, która finalnie trafiła do drużyny Tomsona i Barona?

The Voice Kids 4 wystartowało, a już nie możemy wytrzymać z emocji. Program jak co roku dostarcza widzom wielu atrakcji i wrażeń, których nie są w stanie zapomnieć na długi czas po emisji odcinków. Jednym z najnowszych wzruszających momentów był między innymi występ utalentowanej Martyny Majdy, która pojawiła się na scenie z wykonaniem piosenki Harrego Stylesa! Uczestniczka zaśpiewała popularny utwór Sign Of The Times od znanego wokalisty i swoim wykonaniem zachwyciła dosłownie wszystkich trenerów oraz publiczność. Wokal uczestniczki sprawił, że fotele w jej kierunku odwróciła Cleo, Tomson i Baron z Afromental oraz Dawid Kwiatkowski. Którego trenera wybrała Martyna Majda? Więcej szczegółów widnieje poniżej!

The Voice Kids 4 - Martyna Majda 

Martyna Majda jest uczestniczką najnowszej edycji The Voice Kids 4. Dziewczynka w trakcie Przesłuchań w Ciemno wykonała piosenkę która nosi tytuł Sign Of The Times od Harrego Stylesa i swoim wykonaniem zachwyciła wszystkich trenerów. Ostatecznie zdecydowała się na dołączenie do drużyny Tomsona i Barona zespołu Afromental.

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4
Najnowsze